2737
2734
عنوان

در کل شوهرتو ن یا بچتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 64 پست
خب پس نداری نی نی.منم ۵ سال پیش مثل مثل الان شما همین حرفارو میزدم.همچنانم عاشق همسرم هستم‌همسری که ...

نمیدونم شاید تو شرایطش قرار بگیرم نظرم عوض شه ...ولی هردوشونو دوس دارم نمیتونم بگم بی خیال شوهرم میشم اگه قرار باشه تو یه اتفاق یکیشونو بتونم نجات بدم 😐😐😐😐😐😐😐😐نمیدونم نمیتونم تصمیم بگیرم ...شاید جونمو بدم ک اونا نجات میدا کنن ولی از همسرم نمیگذرم 

نمیدونم شاید تو شرایطش قرار بگیرم نظرم عوض شه ...ولی هردوشونو دوس دارم نمیتونم بگم بی خیال شوهرم میش ...

مطمئن باش از بچتم قادر نیستی بگذری.

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ن ولی با اینکه عاشق بچه م و خودم تک فرزندم باز هم نظرم همینه و حتی واس شوهرم شرط گذاشتم ک اگه بفهمم ...

عزیزم بعد از اینکه بچت بدنیا بیاد،مطمئن باش نظرت عوض میشه، اصلا یه جوریه که انگار از وقتی بدنیا اومدی کنارت بوده،بچه دار که بشی همسر جایگاه خودشو داره،ولی عشق به بچه یه جور دیگه ست با هیچ کسی قابل مقایسه نیست،عجیب غریبه

نمیدونم شاید تو شرایطش قرار بگیرم نظرم عوض شه ...ولی هردوشونو دوس دارم نمیتونم بگم بی خیال شوهرم میش ...

یکی از دوستام کا خیلی هم لوس هستن و شوهر دوست و...حالا واقعا هم همسرشون خوب و آقا هستن و مستحق دوست داشتنن.تو یک حادثه با ماشین چپ میکنن و دو سه تا ملق میزنن.میگه بچه یکسالم از دستم پرت شد زیر صندلی.اول اونو بیرون کشیدم و بردم گذاشتم وسط آزادراه بین دوتا لاین.بعد فوری برگشتم و شوهرم رو بیرون کشیدم.خودش میگفت اونجا اصلا نتونستم بچه رو ول کنم و اول شوهرم رو نجات بدم.مادره دیگه عشقش به بچش خدادادیه.دنیوی نیستش که

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2742
ن ولی با اینکه عاشق بچه م و خودم تک فرزندم باز هم نظرم همینه و حتی واس شوهرم شرط گذاشتم ک اگه بفهمم ...

ای جان.فکر کنم سنتون هم نباید بیشتر از ۲۰ یا ۲۱ باشه.نه؟؟؟؟