2733
2734
عنوان

به حدی طعم مزخرفی داشت که نتونستم تاپیک نزنم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2303 بازدید | 208 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از قدیم گفتن شنیدن کی بود مانند دیدن!

اینجا بحث حلیم و شکر رو شنیده بودم اما امان از مزه اش...

من ذائقه ام با حلیم نمکی بار اومده آخه حلیم شیرین رو کجای دلم بزارم? 

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
2731

والا من هم با نمک خوردم هم با شکر هم با قیمه هم خالی!!!همشون هم خوب بودن و نهایتا یه مدلش رو بیشتر دوست داشتم!

دیگه مزخرف و حالت تهوع و استیکر بالااوردن نداره خیلی زشته این کارتون!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

من که نصف نصف حلیم و شکر قاطی میکنم😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
من عاشق حلیم با شکرم☺☺☺☺☺ حتما چیزای شیرین دوست نداری

غذای شیرین زیاد دوست ندارم, فقط شیربرنج رو با شکر میخورم.

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
2740

من فقط با شکر می خورم

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

اخه حلیمو چه به شکررررررر😫

فک کن گوشت گوسفندو شکر بزنی بخوری😭وای خدا نمیتونم قبول کنم

مگ شعله زرده ک با شکر میخورین

حلیم ی نوع غذاس ک مث اش و سوپ چاشنیش باس نمک باشه 😋

جــــان من است او😘