2733
2734
عنوان

به بابام دروغ گفتم برا نجات زندگیم خدا کنه رابطش خوب بشه با نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 26 پست
چرا ب نامزدی ک این حرفارو بهت زده میگی عاقل اخه؟

اخه اون برام خیلی بهتره تا خانوادم خیلی برام ارزش قایل میشه.اون حرفم 5 سال پیش زد که اونموقع اصلا بدم نگرفت .اصلا بلا تکلیفم

خدایا مونسم تویی ببخش که موقع تنهاییام بیشتر یادتم خداجونم  
اره خوشکله.ولی خوب اصلا میگه من همچین حرفی نزدم و هیچدچیزم ازش ندیدم فقط بخاطر همون حرف اعصابن خورد ...

ارغوان چرا خودتو گول میزنی؟؟۵ سال از عمرتو تلف کردی دیگ ۵ سال دیگرو هدر نده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه اون برام خیلی بهتره تا خانوادم خیلی برام ارزش قایل میشه.اون حرفم 5 سال پیش زد که اونموقع اصلا بد ...

انشاالله که شما بد متوجه شده باشید ،اما اگه این حرفو زده ،حماقت بدی کرده متاسفانه

2731
انشاالله که شما بد متوجه شده باشید ،اما اگه این حرفو زده ،حماقت بدی کرده متاسفانه

ارغوان داره خودشو گول میزنه برو تایپیکای قبلشو بخون الان حتما پسره ی خوبی بهش کرده باز خام شده

بستگی به رابطه شما با نامزدتون داره ،اگه بابات متوجه بشه شما با هم خوبین و مشکلی بینتون نیست اونم اخ ...

آون قصضیه رو دروغ نگفتما

ارغوان داره خودشو گول میزنه برو تایپیکای قبلشو بخون الان حتما پسره ی خوبی بهش کرده باز خام شده

چی بگم بنده خدا ،آخه پنج سال خاطره رو بخوای یه دفعه قیدشو بزنی ،واقعا سخته ،ما نمیتونیم قضاوت درستی در مورد زندگیش کنیم ، چون بجاش نیستیم ،واقعا این تصمیم به حرف راحته

آون قصضیه رو دروغ نگفتما

چی بگم عزیزم ،زندگی شما به خودتون مربوطه ، اما انشاالله تصمیم درست رو بگیرید ،فقط یه نصیحت از من بپذیر هر چیزی درمون داره بجز چشم ناپاکی 

چی بگم بنده خدا ،آخه پنج سال خاطره رو بخوای یه دفعه قیدشو بزنی ،واقعا سخته ،ما نمیتونیم قضاوت درستی ...

پنج سال خاطره ب درک پنجاه سال بقیه عمرشو چیکار کنه اخههههه😢😢😭من دلم براش کبابه

ارغوان چرا خودتو گول میزنی؟؟۵ سال از عمرتو تلف کردی دیگ ۵ سال دیگرو هدر نده

بخدا گول نمیزنم.چون هیچ چیزی ازش جز خوبی ندیدم بجز همون حرف که میگم اونموقع کهرمن تو بحر مشروب و اینا نبودم شاید چیزی حالیش نبوده

عزیزم من میخوام یه چیزی از خودم بگم که هیچجا هرگز نگفتم ، هشت سال اختلاف بین من و خواهره کوچیکترمه ،از من خوشگلتره و سر زبون دارتره ،هر خواستگار ی که برایه من میومد خیلی ظریف خودشو مینداخت وسط ،بعضی هاشون میرفتن و پشت سرشون رو هم نگاه نمیکردن ،یکیشونم پا رو من گذاشت در نهایت موضوع خواهرم رو مطرح کرد ،که انگار داداشم متوجه شده بود و به خواهرم گفت اگه این کارو بکنی خونتو میر یزم 

در نهایت شوهرم اومد خواستگاری ، من تا چند ماه اجازه ندادم بیاد خونمون که مبادا موضوع گذشته تکرار بشه ،وقتی رفت و امدش به خونمون شروع شد ، باز هم متوجه رفتار ایه خواهرم شدم ،اما به خودم گفتم اینم یه امتحانه برایه همسرم ،و با چشمان خودم دیدم که همسرم خواهرمو پس زد با رفتاراش و با نگاهاش ، به نظرم مرد اگه چشم پاک باشه از همه چی مهمتره ،انشاالله که ماله شما هم از این به بعد امتحانشو خوب پس بده