2737
2739

تو تاپیکای قبلیم گفتم قضیه از چ قراره و سر حرف چندین سال پیش نامزدم که حالامن منظورشو بد متوجه شدم یا اینکه میخام نیمه ی پر لیوان رو ببینم چون برام خیلی با ارزشه.سر حرف اون من یهو اعصابم ریخت بهم و با گریه زاری به خانوادم گفتم چشمش دنبال کس دیگه هس بابام خیلی بد اخلاقه و حساس گفت دیگه حق نداره پاشو بزاره تو خونه ما و اینا.منم تنها راه چارم دروغ بود و ماست مالیش کردم.هیچی نگفت فقط خدا کنه باور کرده باشه و از همسرم کینه به دل نگیره چون دوست ندارم باهاش بد رفتار کنن

خدایا مونسم تویی ببخش که موقع تنهاییام بیشتر یادتم خداجونم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشالله خوب میشه همه چی 

ممنون .انشالله.تمام این ندونم کاریا از خودمه .نانزدم عاقله ولی کوچیکش کردم.ای لعنت بر من.

2738
بنظرت خوب میشه رابطشون مثل قبل؟

بستگی به رابطه شما با نامزدتون داره ،اگه بابات متوجه بشه شما با هم خوبین و مشکلی بینتون نیست اونم اخلاقش خوب میشه ،البته کاره شما خیلی اشتباه بود  ،دروغ بدی گفتید

نامزدت چند سالشه؟؟چرا این حرفو بهت زده ک دوستتو بیار ی حالی بده ؟؟دوستت خوشگله؟؟

اره خوشکله.ولی خوب اصلا میگه من همچین حرفی نزدم و هیچدچیزم ازش ندیدم فقط بخاطر همون حرف اعصابن خورد شد یهو

ممنون .انشالله.تمام این ندونم کاریا از خودمه .نانزدم عاقله ولی کوچیکش کردم.ای لعنت بر من.

همین که الان فهمیدی خودش خوبه عزیزم گذشته ها گذشته باید ایندرو درست کنی

برای سلامتی مامانم یه صلوات میفرستی مرسی😍😍❤❤ 
2706