2733
2739
عنوان

وسايل اضافي واسه جهيزيه نخريد

| مشاهده متن کامل بحث + 3826 بازدید | 213 پست

یه چیزی گفتی ها....اول که این کارا رو نمیکنن....دوم مثلا خودم ...نصف جهزیه ام رو پولش رو گرفتم...بعد ۸سال زندگی هنوز دارم سرکوفت از همه عالم و بشری می شنوم....به سرکوفت اصلا نمی ارزه....بیچاره میکنن آدمو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وسایل ضروری رو نمیشه خرید چه برسه به غیر ضروری جاری بنده خدای من هیچ چیز نتونستن بگیرن وقتی میخواست بیاد خونه من چون مادر شوهر بخاطر اینکه ادنم زیاد وسایل ببره زیاد تعریف خونه منو کرده بود که زیاد وسایل داره فلان اونم اومد خونه منو ببینه من از قبلش خودمو اماده کردم ۸۰ درصد وسایلمو کردم توی کارتن موزی گذاشتم توی اتاق که نبینه بنده خدا اخرش گفت وسایلات همینان گفتم اره خیلی خوشحال شد 

2738

اخه گوشکوب برقی و ساندویچ سازو میخاین چیکار بعضیا گازشون فر داره بازم فر خریدن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
ن اتفاقا گلم زورشونم نرسه خیلیا میخرن حتی شده قسطی واقعا خدارو خوش نمیاد من داییم پول نداره بازنشسته ...

واقعا فکر همچین دخترای بی عقلی رو نکرده بودم

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
پلوپز...چای ساز...اسنک ساز..گوشت کوب برقی ...تخم مرغ پز

چایساز برا من عالیه الان پنج ساله دم دستمه و دارم استفاده میکنم

به جاش کتری و قوری و سماور لازمم نشد

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
جان خودم مال من نونو مونده بعد ٦ سال

خب شما استفاده نکردی عزیزم

من هرروز دارم استفاده میکنم

هرکسی باید به خودش نگاه کنه،خیلیا استفاده میکنن خیلیا هم نه

البته واقعا بعضی لوازم غیر ضروریه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
ن اتفاقا گلم زورشونم نرسه خیلیا میخرن حتی شده قسطی واقعا خدارو خوش نمیاد من داییم پول نداره بازنشسته ...

پونزده میلیون سیسمونی؟!!! درکش نمیکنم اصلا 

میشه برای  رسیدن ب عشقمدعا کنید