2733
2734
عنوان

بین این اسم های پسرونه کدومشون رو میپسندین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1018 بازدید | 83 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واقعا آدم پشیمون میشه از نظر خواهی ،و متعجب میشه از سطح شعور بعضی ها ،گفتم نظر بدین یه عده مسخره میک ...

به دل نگیر عزیزم پیشنهادم دادیم دیگه ایهان قشنگه اگه بین اون سه تا میخای بزاری اگه نه ادرینم خوبه

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
واقعا آدم پشیمون میشه از نظر خواهی ،و متعجب میشه از سطح شعور بعضی ها ،گفتم نظر بدین یه عده مسخره میک ...

استارتر بنظرم اسمشو یه اسم ایرانی ک دوست دارید بزارید اسم وسط هم براش بزارید یه اسم خارجی ک راحت هم تلفظ بشه

مارو دور ننداز  

من اسم رایان رو پیشنهاد می‌کنم. هم بین المللی هست. هم توی ایران بیشتر از اسم‌های پیشنهادی شما شناخته شده است. و هم تا حدی به اسم پسر اولتون می‌یاد. 

اسم‌هایی که شما انتخاب کردید (دومی و سومی) اصلا جنبه‌ی ایرانی نداره. کاملا لاتین به گوش می‌رسه که به خودی خودش مشکلی نیست. ولی اگر می‌خواهید یک اسم بگذارید هر دو کشور مناسب باشه گزینه‌ی خوبی نیستند. آیهان هم که نه ایرانیه نه خارجی! یک اسم ترکیه‌ای هست این وسط. تازه خیلی کشورها ه وسط کلمه را نمی‌تونند تلفظ کنند. از جهت بین المللی هم خوب نیست.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
بچه برادرم

استارتر راستی یه سایتی هست برا کساییه ک مهاجرت کردن یا میخوان بکنن مثل همین جا تبادل نظر داره

اسمش مهاجرسرا هست 

میتونی اونجا عضو بشی حتما میتونن کمکت کنن

مارو دور ننداز