2737
2739

سلام

اولاماه زیبا ومختص الهی برهمه مبارک🏵🌹🌷

۷روزدیگه بایدپریودبشم اماهم ترشحات سفیدچسبناک ونسبتاآبکی دارم هم وسط دلم۴انگشت پایین ناف دردی مبهم شبیه زمان نزدیک پریودی دارم.

اقدامم نداشتیم..فقط پیشاب اونم۳روزقبل تخمکگذاری..

بخاطرکیستم دوفاستون میخورم والانم ویروس گرفتم آزیترومایسین۵۰۰ومسکن.

بنظرتون علتش چیه؟؟

کمک لطفا..

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!

ماه دیگه میخواستم اقدام کنم البته.

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای نی نی داری 😂

نه .جدی بگید

خنده نکن وقتی مطمئن نیستی😡😉☺

2740
نه .جدی بگید خنده نکن وقتی مطمئن نیستی😡😉☺

وا عجب...عزیزم کی میتونه مطمئن باشه ابنحا ک هستی یا نیستی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 عجب سوالایی میپرسیدا حتی دکترام با ازمایشو سونو میفهمن هستی یا نیستی

داری پری میشی عزیزم چرا شلوغش میکنی 😶

شلوغ نمیکنم عزیزم

منکه نمیخوام اینماه باشم

رژیم گرفتم واسه ماه بعداقدام کنم،اگه نباشم خوشحالترمیشم

منم دقیقا همیطورم ولی بی بی زدم امشب  منفیه

شماچتدم وقت عادتتونه اینماه که میاد؟

خب همون پیشاب حاوی اسپرمه ممکنه باردار باشی تست بزن

لباس نی نی تون مثل پسرمنه وقتی کوچولوتربود

یادش بخیر.نی نی تونوببوس😘

لباس نی نی تون مثل پسرمنه وقتی کوچولوتربود یادش بخیر.نی نی تونوببوس😘

عزیزم عکس نی نی نتی هس خیلی ازش خوشم میاد گذاشتم پروفایلم

من نی نی ندارم هنوز برام دعا کن خدا بهم ببخشه

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘

۲۴ام موعدمه

همیشه ۲روزقبل درد دارم.نه الان