2733
2734
عنوان

مادرای شیرده روزه دار

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچم خوب غذا ومیوه میخوره.شیرمن برای خواب رفتناشه یابهونه گیریاش.اگه ایراد دیگه ای نداره.بگیرم روزمو

خوب اگه از نظر خودت مشکلی نداره بگیر من پسرم شد یه سال و شیش ماهش چون غذا میخورد میگرفتم دیگه آخه الان هوا هوای ماه رمضونه آدم وقتی روزه نیست افطار بهش نمیچسبه 

بچم خوب غذا ومیوه میخوره.شیرمن برای خواب رفتناشه یابهونه گیریاش.اگه ایراد دیگه ای نداره.بگیرم روزمو

دقیقااا شرایطتت مثله منه.

پسرمنم برای تایم خوابش یا از خواب بیدار میشه شیر میخوره.اما خداروشکر بد غذا نیست خوب غذا میخوره.

اما منم استرس کم شدن شیر تو این یه ماه دارم یا خدای نکرده کلا شیرم قطع بشه.بچم 17 ماهشه.خودمم تا امروز 3 روز گرفتم.

دقیقااا شرایطتت مثله منه. پسرمنم برای تایم خوابش یا از خواب بیدار میشه شیر میخوره.اما خداروشکر بد غ ...

نه نگران نباشید منم بچم ۱۶ ماهش بود همرو گرفتم شیرمم کم نشد البته بچه من زیاد شیر میخورد روز هم میخورد فقط باید مایعات زیاد بخورید و به خودتون برسید 

دقیقااا شرایطتت مثله منه. پسرمنم برای تایم خوابش یا از خواب بیدار میشه شیر میخوره.اما خداروشکر بد غ ...

الان افطار کردم مایعات زیاد خوردم باشیر اومده سنگینه میفهمم😁

سکوت

الان بهم میگن شیرت تلخ میشه.نمیدونم اگه اینطور بشه بچه ام متوجه میشه؟؟چون میگن خوردنش خوب نیست.

منم اخلاق بدی دارم برای افطار چایی میخورم یکم نون پنیر اگه بشه یه کاسه سوپ.ولی سحری نمیخورم.چطور بشه یه کوجولو ناخونک بزنم به غذا.ولی اب زیاد میخورم.

2706