2733
2734
عنوان

دوستای گلم که هم سن منن۱۹ سالشونه بیاین اونایی که ازدواج نکردن!!

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 52 پست
خب چی بخونم دیگه بی خیال کنکور شدم من که رشته ام انسانیه ونمیتونم معلمی دانشگاه فرهنگیان برم چون معد ...

دانشگاه فرهنگیان رفتن شرط معدل داره؟؟؟؟ معدل باید چند باشع؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب چی بخونم دیگه بی خیال کنکور شدم من که رشته ام انسانیه ونمیتونم معلمی دانشگاه فرهنگیان برم چون معد ...

سوالات من را که ازت پرسیدم جواب بده که بشه راهنماییت کرد. چهار بار بگی اعصابم خرده که کسی نمی‌تونه کمکت کنه. همین چند نفر که تاپیکت هستند هم می‌رن و نتیجه نمی‌گیری؟

معدلت چند هست؟ درست در چه سطحیه؟ کدوم درس‌های انسانی را دوست داشتی؟ علاقه‌ی خودت به چه شغلی هست؟

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2740
من18سالمه...58روز دیگه کنکور دارم.در اوج غمگینی و بی حالی دارم میکشونم خودمو تا کنکور.بعدش باید برم ...

خسته نباشی! آفرین تو می‌تونی   

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
سوالات من را که ازت پرسیدم جواب بده که بشه راهنماییت کرد. چهار بار بگی اعصابم خرده که کسی نمی‌تونه ک ...

معدلم۱۴

سطح درسیم خیلی صعیف نیست ومتوسطه

به عشق حقوق اومدم ولی الان چیزای توی چند تا کتاب حقوق خوندم که الان تو پیش دانشگاهی بی خیالش شدم ونمیدونم به چی علاقه دارم بخدا اگه میدونستم اینجانبودم

2706