2737
2739
دخترم همش دوست داره بشینه،،حتی تو رورویک هم همش میشینه،،بیشتر میشینه با وسایل بازی میکنه،،اصلا دوست نداره رو باهاش وایسه،،، هر کاریش میکنم باز میشینه،،حتی جایی نمیکیره بلند بشه،،البته منم شدید بغلیش کردم،،اجازه ندادم زحمت بکشه واسه جیزی،، جه کار کنم راه بره ?
‏):
عزیزم روروئک بچه رو تنبل بار میاره. البته من خودم هم پسرم رو تو روروئک می ذاشتم اما وقتی دیدم راه نمیره کمتر گذاشتم. دکتر می گفت بچه ها باید زمین رو ببینن که حرکت کنن. زیاد بغلش نکن در ضمن بهش یاد بده دستش رو بگیره به مبل و راه بره. وقتی یک کم حرکت کنه اینقدر براش شیرینه که خودش راه می افته. اول باید روروئک و بغل رو ازش بگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش خانومی دختر برادر من هم یک سالشه تازه داره تاتی تاتی میره خیلی هم تنبله همش یه جا میشینه تکون نمیخوره. دکتر بردنش گفت مشکل نداره راه می افته.
اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
2731
این نگرانی همه ماماناست. انشاا... وقتی راه افتاد می گی وای این بچه چقدر این ور اون ور می ره. خسته می شی اینقدر که دنبالش راه می ری.
آدما مثل عکس هستن ؛ زیادی که بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین .

اصلاً نگران نباش دختر من 13.5 ماهه بود که خودش دستشو به زمین گرفت و پاشد و از اون موقع تا حالا همش داره راه میره! :)
منم خیلی نگران بودم چون بچه های دورو برمون همه 10 ماهگی تا 1 سالگی راه افتاده بودند.ولی هر بچه یه جوریه و ما نباید عجله کنیم. به موقعش راه میفته و نباید مجبورش کنی.
2738
مرسی از همه,,,نمیدونم والا دخترم خیلی خوش خیاله،،واسه خودکش میشینه بعد میکه اسباب بازیمو بیارید,,بعد یکم بازی میکه بغل,,همش همینه,،اصلا حتی ١بار دستشو به جایی نکرفته که بلند بشه،،مامان میکه جون نزاشتیش رو زمین بمونه اینجوریه،،من دلم میسوزه تا میکه بغل زودی بغلش میکنم،،سینه خیز هم نرفت ،،تا میزاشتمش رو شکم اشک میرخت منم نذاشتمش دیکه،،الان همه میکن تقصیر تو,,,مخه منو خوردن که جطور بجه ی ١ساله راه نمیره،،منم ترسیدم،،خودشم هیج تلاشی نمیکنه،،فقط دوست داره رو مبل بشینه وسایل خراب کنه (:
بازم از همه ممنون،،،راستی تو رورویک هم استراحت میکنه به جای تمرین راه رفتن،(:
بهشت جونم
دختر منم همینطور بود براش واکر بگیر و تشویقش کن که اونو بگیره و چند قدم هم با هم بردارن وقتی مزه اش را حس کنه خودش تلاش می کنه راه بره و در ضمن عجله نکن مامانش همچین برات بدو بدو بکنه که ندونی چه کار کنی:-)))))
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
سلام نگران نباش دختر خواهر من 11 ماهگی تازه 4 دست و پا شد ما خیلی نگران بودیم بعد از چهار پا شدن دستش را ب اشیا میگرفت و راه می رفت و لی 16 ماهگی مستقل راه رفت اول یکم کج کج می رفت الان خوب شده
مامان غزل جون مرسییییی،، این وارکر هم امتحان میکنم،،،تا سربا میشه میخواد بشینه،،،واسش کامیون کوجیک خریدم توش بشینه با با هل بده حرکت کنه،،،تاسوار میشه موزیکو میزنه میکه تو هل بده (:
2706