2737
2739
عنوان

دانیار رو توی رمان اسطوره دوست داشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2703 بازدید | 22 پست
آقا من "حامی" توی "بانوی قصه" رو دوست داشتم، لامصب یه پا مدینه ی فاضله بود واسه خودش

آرش توی زن کمانگیر هم خوب بود 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
قتل کیارش  از مژگان زارع  رو بخون دیگه دلت نمیره از نویسنده های دیگه بخونی.

زن کمانگیر هم قشنگ بود 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اون دیگه خیلی رویایی بود دانیار واقعی تره وملموس

آره دیگه، برای همین بهش میگم مدینه ی فاضله 😁😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

از نویسنده رمان خیلی خوشم میاد.یه جورایی ملموس و واضح مینویسن.بعضی وقتا احساس میکنم که چه قدر نظرات و عواطف زیبایی دارن.یه جورایی بخوام ساده بگه نمیخواد شخصیت ها رو بکنه تو پاچه خواننده .ما میتونیم شخصیت ها رو همون جوری که هستن بپذیریم . توی توصیف از هیچ شخصیت ها اغراق به کار نمی ره و میشه خیلی چیزای قشنگی رو از رمان هاشون بیرون کشید که بی شباهت به حال این روز های این جامعه هم نیست .شاید احساس کنید پیاز داغش رو زیاد می کنم ولی واقعا اینا نظرات منن.

2740