2733
2734
عنوان

شیوانا مامان میشود خدایا شکرت یه معجزه دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 2169 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی دوست جونا نمیدونید چقدر منتظر این روز بودم وبیام وبه همه خبر مامان شدنم را بدم

وای یعنی الان یه نی نی تو دلمه خداجون شکرت

آذین جان نه من نیستم من از اول اسم کاربریم شیوانا بوده و در واقع 6 ساله که توی نی نی سایت میام با خوشحالی مامان های جدید خوشحال میشم منتظر همچین روزی بودم

بچه ها برام دعا کنید
پسر کوچولوی نازم به امید خدا به زودی صاحب یه خواهر نازوکوچولو میشه خدایا عاشقتم
الهی که خدا این لحظه را به همه چشم انتظاررا هدیه بده و به هممون فرزندی سالم وصالح بده
2731
آره آلفان جون نمیدونی چی کشیدم به خدا باورم نمیشه هی به مامانم میگم که عدد بتا 195 خوبه یعنی من حامله ام نکنه نباشم خدایا تا صدای قلبشو نشنوم باورم نمیشه
خیلی سخته تحمل نگاه دیگران

خیلی سخته ببینی که اونایی که بعد از تو ازدواج کردن هر کدوم 2 تا بچه دارن

ولی هیچ وقت نا امید نشدم همیشه گفتم خدایا راضیم به رضایی تو خودت بهم فرزند سالم وصالح بده وحفظش کن

خدا خیلی مهربون بیشتر از اونچه که ما فکر کنیم
خیلییی مبارکه خدایا شکرت
خداوندا :نعمت عافیت مبدا همه نیازهاست و عاقبت به خیری مقصد همه نیازهاست .بین این مبدا تا آن مقصد والاترین نیازها دلخوشی است .به بزرگیت سوگند آنرا به تمامی دوستان و عزیزانم عطا فرما. آمین یا رب العالمین
مبارکه عزیزم .. انشالله که به سلامتی بیاد بغلت .. برای همه منتظرها دعا کن خانومی
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
ممنون از همه دوستای گلم من شکر خدا رفتم سفر مکه و5 فروردین برگشتم وبرای همتون دعا کردم
2706