2737
2734

سلام دوستایی گلم .به کمکتون نیاز دارم .من ۸ساله باردار نمیشم وهردکتر خوب وهرمرکزیهم که فکر کنید رفتم مشکلی ندارم ولی باردار نمشم ولی تا حالا ای وی اف نکردم چون بخاطرشرایط مالی وهزینه هاش .ولی میخواستم اگه میشه هرکی از این طرح دولت که رایگان انجام میدن استفاده کرده بیاد کمک کنه راهنمایی کنه.مرسی

منتظر یه معجزه.👫

سلام عزیزم من اورمیه هستم این طرح کامل رایگان نیست و فقط بیمارستان مطهری انجام میده

گاهی آدم با وجود همه داشتن ها احساس تنهایی می کنه ...و این اولین باره که من تنهام ...دوست ندارم غمگین باشم ...اما ...چرا نمی تونم حرف دلمو به کسی بگم ... شاید هم کسی که باید بشنوه آمادگیشو نداره ...خدایا تو می دونی چی می گم حتی بدون اینکه بهت بگم خودت کاری کن که این حس و حالم از بین بره ...اشکی که میاد تا گوشه چشم ،بغضی که می فشاره گلو رو ...اما قورتش می دی و جهت نگاهتو عوض می کنی و ...تظاهر می کنی خوبی ...چرا امشب اینطوری شدم ؟؟؟؟خدایااا دلم مامان شدن میخواد دلم می خواد خبر بابا شدن شوهرمو بدم بهش دستمو بگیررر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

این طرح به افرادی تعلق میگیره که ساکن شهر نباشند یعنی بیشتر برای روستاییان هست . چند بیمارستان هست که ارجا میدهند برای درمان . و تمام کارهایی که تا الان انجام دادید باید از اول انجام بدید .باید توی نوبت هم باشید تا تایید بشید بعد شروع مراحل درمان .البته فکر کنم این طرح تمام شد  سوال کنید  

2731
سلام این طرح به افرادی تعلق میگیره که ساکن شهر نباشند یعنی بیشتر برای روستاییان هست . چند بیمارستان ...

مرسی ازاطلاعاتتون ولی اخه یعنی چی مگه اونایی که توشهر هستن ادم نیستن دلشون نمیخوادبچه دار بشن.اینجور که باشه من بخاطر این حاضرتو روستا زندگی کنم.

منتظر یه معجزه.👫
سلام عزیزم من اورمیه هستم این طرح کامل رایگان نیست و فقط بیمارستان مطهری انجام میده

مرسی از پاسخگویتون .بله فقط بیمارستان دولتی انجام میدن اخه شنیدم ۸۵درصد دولت پرداخت میکنه.یعنی الانم انجام میدن

منتظر یه معجزه.👫
مرسی از پاسخگویتون .بله فقط بیمارستان دولتی انجام میدن اخه شنیدم ۸۵درصد دولت پرداخت میکنه.یعنی الانم ...

سلام عزیزم. بله هنوز این طرح هست برای کسانی که بچه ندارن .سرچ کن کلینیک ناباروری دولتی شهرتون پیداکن دکتراشو بشناس میتونی برا ویزیت بری مطبشون یاحتی همون بیمارستان بعدخودش و میگن چیکارکنی. موفق باشی

مرسی از پاسخگویتون .بله فقط بیمارستان دولتی انجام میدن اخه شنیدم ۸۵درصد دولت پرداخت میکنه.یعنی الانم ...

اره ولی باید تو نوبت باشی خیلی سخت قبول میکنن اسم دکترتو میشه بدونم؟

گاهی آدم با وجود همه داشتن ها احساس تنهایی می کنه ...و این اولین باره که من تنهام ...دوست ندارم غمگین باشم ...اما ...چرا نمی تونم حرف دلمو به کسی بگم ... شاید هم کسی که باید بشنوه آمادگیشو نداره ...خدایا تو می دونی چی می گم حتی بدون اینکه بهت بگم خودت کاری کن که این حس و حالم از بین بره ...اشکی که میاد تا گوشه چشم ،بغضی که می فشاره گلو رو ...اما قورتش می دی و جهت نگاهتو عوض می کنی و ...تظاهر می کنی خوبی ...چرا امشب اینطوری شدم ؟؟؟؟خدایااا دلم مامان شدن میخواد دلم می خواد خبر بابا شدن شوهرمو بدم بهش دستمو بگیررر
2738

عزیز دکتری که الان میرم کلینیک نازایی میلاد تبریزهست.دکترکبری حمدی .

منتظر یه معجزه.👫
سلام عزیزم. بله هنوز این طرح هست برای کسانی که بچه ندارن .سرچ کن کلینیک ناباروری دولتی شهرتون پیداکن ...

وای مرسی عزیز.که پاسخگو شدید.

منتظر یه معجزه.👫

شما اهل کجاهستین.تبریز تاحالا ازاین طرح استفاده کردین یا ای وی اف کردین

منتظر یه معجزه.👫
مرسی ازاطلاعاتتون ولی اخه یعنی چی مگه اونایی که توشهر هستن ادم نیستن دلشون نمیخوادبچه دار بشن.اینجور ...

سلام نه اولویت با اونها هست . همه دوست دارند بچه دار بشوند .ولی سوال بفرمایید به امید خدا حل میشه