2737
2734
عنوان

خسته شدم از بس هر هفته مادرشوهرم و پدرشوهرم اومدن خونم

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 45 پست
هر هفته اه ....با شوهرت اخر هفته ها برنامه بریز برین بیرون تا بچه دار نشدی یجور درستشون کن وگرنه بعد ...

قبلنم میومدن الانم بچه دارم فرقی نداره اصلا کجا بریم که شب نیایمـ خونمون شوهرمم عاشقشونه اول اونا براش مهمن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما وسط هفته میرن خب مگ کسی ک پسرشو داماد میکنه باید قیدشم بزنه؟

نه که قیدشو بزنه ولی هر هفته رفتن و موندن هم زیاده رویه به نظرم

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

باز عروس ما هی گله می کنه چرا نمیایید مردم چی می گن فکر می کنند ما قطع رابطه هستیم و .... کلا عروسا فاز گله هستند از خانواده شوهر، به شمول خودم.☺ مادر و پدر من از سال ۸۹ تا حالا کلا شاید ۱۰ بار نرفتند خونه داداشم.

2731
استارتر من يه همچين ماجرايي داشتم بااين تفاوت كه ماهي يه دفعه ميومدن يه هفته ميموندن  اصلا كمك ...

چیکار کردی به خدا دارن مریضم میکنن استرسی شدم همش میگم الان پیداشون میشه قبلا خاهر شوهرمو و برادشوهرمم میومدن بزور از شرشون خلاص شدم یعنی از وقتی ازدواج کردم همش گرفتار همینا بودم خدا لعنتشون کنه درک ندارن چون غریبم سواستفاده میکنن

چیکار کردی به خدا دارن مریضم میکنن استرسی شدم همش میگم الان پیداشون میشه قبلا خاهر شوهرمو و برادشوهر ...

هيچي از شانسم پدرشوهرم اينجا خونه خريد 

الان گاهي ماهي يكبارم همو نميبينيم 

دركت ميكنم خيلي سخته ادم راحت نيس 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
چیکار کردی به خدا دارن مریضم میکنن استرسی شدم همش میگم الان پیداشون میشه قبلا خاهر شوهرمو و برادشوهر ...

کم محلی. کارای خودتو انجام بده. باشگاه برو بچتو بزار پیششون.

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.
نه که قیدشو بزنه ولی هر هفته رفتن و موندن هم زیاده رویه به نظرم

واقعا یعنی چی هر هفته هر هفته بخدا اگه دخترای خودش اینطوری هر روز خانوادع شوهرشون مهمونشون بود خودشونو می کشتن

2738

خیلی سخته اسی

من دوسال تو ی حیاط بودم باهاشون

کبابم کردن

ولی تحمل

شوهر منم عاشق خانوادشه 

بخاطر اون باهاشون میسازم ،ینی مجبورم

ولی خب بچشونین دیگ

نمیدونم چی بگم دگ

بهم بگید براتون حمد بخونم
کاش اینم بیاد همین جا خونه بگیره میدونم بعدشم باز ممکنه بدتر شه

نه اصلا بدنميشه 

كنارهم كه باشن اصلا دلتنگ نميشن نهايت اينه هفته اي يكساعت ميريم بهشون سر ميزنيم و مياييم تازه من بشوهرم ميگم خودت تنهايي برو هروقت خواستي 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
یبارم موقع اومدنشون خونه نباشین شماهم جای دور برین بیان برگردن ادب شن بلکه اینجور آدما میگن خونه پسر ...

شوهر من از اینکارا کنه عمرا انقد میپرستتشون که خدا میدونه

قبلنم میومدن الانم بچه دارم فرقی نداره اصلا کجا بریم که شب نیایمـ خونمون شوهرمم عاشقشونه اول اونا بر ...

پس کارت سخته 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2706