2737
2734
عنوان

حرف شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 993 بازدید | 70 پست
حالا شوهرت خونه هركي ميره ميدونه پولش حلال هست يا نه 

میگه بقیه رو نمیدونم ولی وقتی اینو میدونم نمیام

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
زنگ بزن دفتر مراجع سوال کن عزیزم اگه مرجع تقلیدت آقای مکارمه شماره پیامکشو بهت بدم جواب میدن

جواب میدن این موضوع رو؟

ممنون از کمکت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر زشت!!! از این شوهرای آبرو بر تشریف داره شوهرت لی لی به لالاش نذار بهش تذکر بده خودشو جمع کنه این کارای مسخره چیه میکنه من بودم نهایت میگفتم به جهنم که نمیای چه مرد لوسی

مطمینی پز نمیدی؟😐😐😐

پز چیو دقیقا؟؟پز دعوت یه دوست یامقیدبودن شوهرش!!هرجوری نگاه میکنم پز نمیبینم

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2731
فقط رو همین موضوع مشکل داره  وگرنه بقیه چیزاش واقعاااااااا خوبه هیییییچ بدی ازش ندیدم تو این 1 ...

اره عزیزم میدونم

ن ک بگم همسرتون بده به هر حال هر کس رو یه سری مسائل حساسه اما بیشتر باهاش حرف بزن ب نظرم چون خیلی دیگه زشته اگه نرید

دوستیتون ب هم میخوره

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
هم زشته نرید هم شوهرتون حق دارن،مگراینکه به کل قطع رابطه کنیدطرف بدونه قبولش ندارید

میدونم حق داره کاملا 

ولی میگم بیا این یک بارو بریم از دفعه دیگه نمیریم قبول نمیکنه

2738
من با دوستام مشکلی ندارم اصلااااا  خیلیی خوبن  ولی اینو واقعا نمیدونم چیکار کنم

آره ولی هرکی با دوستاش رفت و آمد داشته تهش ضربه خورده ... هیشکی مثه خونواده خودِ آدم نمیشن :) البته ببخش من اینو میگماا :)) ولی میتونی یه بهونه جور کنی یا بگو شوهرت چیزی نخوره اونجا بگه حالش خوب نیست :|

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم
اره عزیزم میدونم ن ک بگم همسرتون بده به هر حال هر کس رو یه سری مسائل حساسه اما بیشتر باهاش حرف بزن ...

هرچی بگی گفتم 

اصلا گوش نمیده میگیه یه کلام نمیریم

جواب میدن این موضوع رو؟ ممنون از کمکت

10000100     این شماره پیامکه تو همون روز جواب میدن نه بلافاصله ...

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

عزیزم اینکه شوهرت اینقدر براش این مسئله مهمه خیلی نکته ی مثبتیه چون مال حرام و شبه دار به قدری روی انسان و آینده و بچه اون تأثیر داره که واقعا نمیدونید منم تازگی ها تحقیق کردم یکم متوجه شدم

حق داره همسرت نرید بهتره 

خونه ی کسی که مطمئنه کارش مشکل داره نباید رفت مگر پدر و مادر و دست اول باشه که اونم میدونم بعدش کل مبلغی رو که ازتون پذیرایی کردن رو باید رد کنید

نگاه و صداو وجود نازنینتو دیگه واسه همیشه کم دارم مامان بزرگ عزیزم.
چقدر زشت!!! از این شوهرای آبرو بر تشریف داره شوهرت لی لی به لالاش نذار بهش تذکر بده خودشو جمع کنه ای ...

ابرو بر؟؟؟؟

این نظر شماس ولی براش حلال و حروم خیلی مهمه

2706