2733
2734
عنوان

بهترین مهد کودک تو منطقه سعادت آباد رو میشه بهم معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 22089 بازدید | 40 پست

ساره (مامان سام)

1391/3/6 3:19 ق.ظ
متاسفانه در مورد ایران مهر اطلاعاتی ندارم.

مهد مژده رو یکی از مربی های موسسه بادبادک به من معرفی کرد و به نظر ایشون این مهد تو منطقه شهرک غرب از همه بهتره. من خودم هم از این مهد دیدن کردم. رفتار مدیرش بسیار خوب بود و راهنمایی های خوبی به من کرد. ستاره جون یه حیاط کوچیک داره که با فوم پوشیده شده و تاب و سرسره داره.کلاٌ فضای کوچیک و قدیمی داره و منو به یاد مهد کودک دوران کودکی خودم می ندازه. برخورد مربی هاش با بچه ها به نظر خوب و مهربانانه می اومد. من چون خودم مهدی با فضای بزرگ و نورگیر رو ترجیح می دم پسرم رو مژده ثبت نام نکردم البته مسلمه که در انتخاب یک مهد دانش و نحوه برخورد مربی اولویت بیشتری نسبت به فضای ساختمانی مهد داره که اگه می خواستم مژده ثبت نام کنم حتما در این مورد تحقیق بیشتری می کرد

ساره (مامان سام)

1391/3/6 11:10 ق.ظ
من مهد دلوان رو چند روز پیش رفتم دیدم. مدیریتش خانم خیلی محترمی بودند. فضای مهد بزرگ بود. طبق واحد کار عمل می کردند. بازدیدهای بیرون از مهد هم داشتند. مربی 3تا 4 سال خوب بود اما نه عالی. کمک مربی های خیلی مهربونی داشت ولی متاسفانه فضای کلاسبندیش زیاد جالب نبود. بهداشت خوب بود ولی باز هم نه عالی.

مهد مهستان رو هم دیدم ولی من اصلاً نپسندیدم.
مهد راه رشد رو اجازه بازدید ندادند و فقط رزرو کردند و گفتند زمان ثبت نام جلسه آشنایی با مهد برای والدین می ذاریم.
قند عسل تو سعادت آباد، بسیار تمیز و دلباز بود. نظم و ترتیب خوبی داشت. اجازه بازدید از همه قسمتها رو دادند. برنامه های آموزشی خوبی داشت اما در مورد رفتار مربی ها نتونستم چیز خاصی متوجه بشم. در کل از قند عسل خوشم اومد و یکی از گزینه هامه اما باید چند بار دیگه هم بهش سر بزنم.
حالا می خوام برم کانون کودکان خلاق تو علامه جنوبی رو ببینم. گویا طبق روش مونته سوری کار می کنند. نتیجه اش رو بهت می گم دوست خوبم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=42440&postID=2204803#2204803

ببخشید دوستان دارم اینا رو آرشیو میکنم تا بعدا با همسری بخونیم و یه مهد خوب برای پسرم پیدا کنم

شما ها هم اگه در مورد این مهدها اطلاعات داشتید ممنون میشم که بگید

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=50252&PageNumber=13

این تاپیکو از اول تا 13 و از آخر تا 63 خوندم و مطالبی که گداشتم مال این تاپیک بود
2742
سلام مامان مانی عزیز. دیدن پستهای قدیمی خودم، برام خیلی جالب بود... خب حالا نتیجه جستجوهای من. من بعد از کلی تحقیقات و رفت و آمد، سام رو از تیر ماه در خانه کودک برج میلاد که همزمان با افتتاحش بود ثبت نام کردم و می تونم بگم بسیار راضیم. در ابتدا به صورت کارگاههای مستقل بود و از ابتدای پاییز به صورت پکیج روزهای زوج یا فرد. من محیط اونجا رو خیلی دوست دارم و برخورد کادرش هم بسیار صمیمی و محترمانه هست به طوریکه من دوستای بیشتری از سام پیدا کردم. سیستم خانه کودک به اصطلاح open هست و نظارت والدین بر آموزشها و برخورد مربیها امریست دست یافتنی بر خلاف سایر مهدها. البته اینجا مهد نیست و تمرکز بر آموزشهای کودک محور می باشد و چون پکیج هر روز نداره متاسفانه برای مامانای شاغل تمام وقت، کمی سخت می شه. مامان مانی عزیز، اگر شما شاغل نیستید به نظرم به جای مهد از کلاسهای آموزشی استاندارد و با کیفیت استفاده کنید مثل موسیقی، ورزش، زبان و کارگاههای خلاقیت و مهارتهای زندگی و... راستی خانه کودک برای کودکان زیر سه سال کارگاههای مادر و کودک هم داره. دوست خوبم ، راستی هنوز از راه رشد با من تمانگرفتند و الان اگه می خواستم مهد دیگه ای رو انتخاب کنم، قند عسل رو انتخاب می کردم و یکی از دوستان که کوچولوش اونجا می ره خیلی راضیه ولی برای من و با توجه به اولویتهایی که در نظر دارم خانه کودک برج میلاد در ارجحیت هیت و مهمتر از همه اینکه سام هم اونجا رو خیلی دوست داره. مامان مانی عزیز، اینشالله که بهتررین مهد رو پیدا کنی عزیزم و پسر گلت همیشه شاد و سالم باشه.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=366694&postID=14141743#14141743
انواع ادکلن برند .......... اورجینال و فیک ........ کیفیت و قیمت استثنایی ....... ارسال رایگان به همه شهرها ...... مطالب و دانستنیهای عطر شناسی
ممنون مامان ساره جون

راستش من خودم شاغل هستم مانی رو تا قبل از این مهد شادان گداشته بودم که چون سر کوچه محل کارم هم بود ساعت 4 میاوردمش شرکت و 5 با هم میومدیم خونه

حالا از اون شرکت در اومدم و محل کارم عوض شده یعنی تو منطقه کاملا تجاریه که مهد توش نیست یا اگه باشه خوب نیست

اولش دنبال یه راننده سرویس گشتم تا مانی رو از مهد بیاره خونه و تحویل مادرم بده ولی راننده مطمئن پیدا نکردم , راستش اصلا کسی رو پیدا نکردم و آژانسهای تاکسی هم یه شخص مشخص رو برای سرویس تخصیص نمیدن میگن هر کی تو اون ساعت تو آژانس بود میفرستیم دنبالش که خوب این هم شدنی نیست

برای همین گفتم مهدشو عوض کنم و بیارمش نزدیک خونه تا شاید خودم و همسرم خیالمون راحت تر بشه و بتونیم به خاطر نزدیکی به خونه هم راحتتر آزانس و سرویس پیدا کنیم

من خودم از مهد شادان خیلی راضیم چون یک ماه تمام اونجا با پسرم بودم تا به مهد عادت کنه

برای من مهم تر از هر چیز رفتار مربیا بود چون قبلا چند تا مهد رفته بودم و دیدم که مربیا خیلی بی ادبانه یا طلبکار و متوقعانه با بچه ها حرف میزنن ولی اینجا مربیا مثل یه مادر مهربون و منطقی با بچه ها صحبت میکردن و صدای هیچ مربی ای از یه حدی بالاتر نمیره و مسئول مهد هم خانم سهیلا اسماعیلیه که من از صبر و تحملش همیشه در عجبم

آموزش زبانشون هم به صورت شعر و موسیقیه و مانی چند تا شعر انگلیسی یاد گرفته و حروف الفبای زبان انگلیسی رو در قالب شعر کامل بلده

البته تو مهد همه با کفش هستن و این نکته منفی ای هست که تو روز اول خیلی به نطرم ناخوشایند اومد کلاس نوپا و شیر خوار موکت داره ولی بقیه جاهای مهد کف پارکت هست

الان با توجه به اینکه تازه هم کارمو عوض کردم و امکان اینکه دوباره بخوام بگردم دنبال مهد رو ندارم گفتم از تجربیات دوستان نی نی سایت استفاده کنم

الان هم هنوز مطمئن نیستم که باید چه بکنم

دنبال راننده آژانس برای سرویس بگردم یا دنبال مهد نزدیکتر به خونه

دعت کن که بهترین تصمیم رو برای پسرم بتونم بگگیرم

مامان نینک

1390/10/5 8:59 ق.ظ

مامانایی که دنبال مهد خوب تو شهرک غرب هستند
نمو اصلا مهد خوبی نیست ظاهرش خیلی غلط اندازه اما دخترم 3 ماه اونجا رفت مریضی نبود که نگرفته باشه مخصوصا استخرش وحشتناکه بچه های کوچیک رو میبرن استخر سرباز حالاجلو دخترا مایو پسرا رو میپوشونن و بالعکس بمونه یه نفر کمک مربی بعد از استخر مسئول لباس پوشوندن اون همه بچس طفلکا عین جوجه میلرزن تا نوبتشون بشه دختر من سینوزیت گرفت تا 3 ماه انتی بیوتیک خورد
راه رشد خیلی بهتره

مامان نینک

1390/10/5 9:33 ق.ظ

مامان ازاده جون مهد مژده رو تو شهرک غرب بهتون توصیه میکنم منم دخترم رو میخواستم اول بذارم راه رشد از دیسیپلینش خوشم نیومد 3 سال مژده میرفت تو بلوار دادمان دقیقا مثل یه خونه کوچولوئه خیلی راضی بودم برای پیش دبستان که بزرگتر شده بود گذاشتمش راه رشد
2740
مامان آرتین

1390/7/25 1:35 ب.ظ

من آرتین رو میبرم ارمغان هستی توی سپهر و خیلی راضیم مدیر مهد به خاطر مسائلی که توی مهد برای دخترش به وجود اومده بود این مهد رو دایر کرده مربی ها جوون و بسیار مهربون و دلسوزن منم پسرم رو مامانم نگه می داشت همه مهدهای اونجا رو دیدم وحتی یک هفته هم مژده بودم ولی خدایی از اینجا راضیم خدا خیرشون بده پسر من کامل حرف می زنه نمی گم همه چی رو تعریف می کنه ولی اگر اتفاق بدی براش بیافته حتما می گه مثلا فلانی اسباب بازی من رو گرفت یا حولم داد یا مثلا آرزو (مربی اش )گفت پس سلامت کو و از این حرفها خلاصه اگر اتفاق بدی باشه می گه ولی خوشبختانه اتفاق بدی براش نیافتاده. غذاشون خوبه تمیزن و از همه مهمتر خیلی من از مربی هاش راضیم و پسرم هم 3 روز اول گریه کرد روز اول که خیلی وحشتناک بود از روز 4 گفت می رم ولی توی کلاس نمی رم و از هفته دوم با خوشحالی رفت الان هم خدارو شکر با خوبی و خوشی می ره اسم مهدش هست ارمغان هستی بر خیابون سپهر کنار اداره مالیات هست تلفنش هم 88364068
ضمنا این مهد قبلا مال دوست مامانم بوده که چون دخترش از ایران رفته اونجا رو به این خانم اجاره داده البته ما بعد از ثبت نام فهمیدیم اون هم خیلی ازش تعریف کرد. ضمنا اینجا رو یکی از همسایه های مامانم معرفی کرد که الان پسرش با آرتین من توی یک کلاسن
امیدوارم موفق باشی اگر رفتی و اونجا ثبت نام کردی بیا بگو تا بیشتر باهم اشنا بشیم
راستی از همه مهمتر اینکه بیشتر بچه های اونجا مادرهای کارمند دارن و تا عصر هستن یکی از مشکلات من این بود که بغیر از ثمره زندگی بقیه مهدها بیشتر بچه های این سنی ظهر می رفتن و یکی یا دوتا تا عصری می موندن که توی رو حیه بچه خیلی اثر بد می زار

مامان آرتین

1390/6/30 10:32 ق.ظ

سانا جان خواهش می کنم عزیزم
ببین مهد مهستان یک مهد دلباز با نور گیر خوب بود کلا فضای خوبی داشت کلاس هاش بزرگ بود، تمیز بود مربی هاش در نظر اول خوب بودند و اونی که من دیدم حدود 12 الی 13 نفر توی رده سنی 2-3 بودند. اموزش هاش هم مثل بقیه جا ها
برای من شخصا اموزش توی این رده سنی خیلی مهم نیست مهمتر جو مهد کودک ، مربی و همکلاسی های بچه هست
البته یک نکات ریزی داشت که الان مقایسه می کنم با مهد آرتین به نظرم اینجا بهتره مثلا ما برای بازدید رفتیم مهد مهستان داخل کلاس رفتیم آرتین بقل من بود و یک دختر کوچولو که بغل مربی بود شروع کرد به بغض کردن که مربی به مدیر گفت خانم ... مامان رونیکا هم داره می اد... یعنی بچه از دیدن ما یاد مامان خودش افتاد و ناراحت شد ولی ارمغان هستی اصلا اجازه نمی ده هیچ کس بره بالا و اگر می خواین داخل کلاس رو ببینی باید روز 5 شنبه یا اخر وقت برین من تا حالا ندیدم ولی از توی دوربین پایین می تونی کلاس رو ببینی. و به نظر من مربی های ارمغان هستی جوون تر و دلسوز تر بودند مربی مهستان یک خانمی بود که یک دختر حدود 17-18 ساله داشت به نظرم درسته تجربه داره ولی انقدری که جوونتر ها از خودشون مایه می زارن افراد میانسال حوصله ندارن مثل کار کردن خودم تا چند سال اول خیلی خیل از خودم کار می کشیدم ولی الان در حد متعارف کار می کنم... ولی فضاش از ارمغان هستی بهتر بود .
به نظرم بد نیست بری ارمغان هستی رو ببینی خود مدیرش یک خانم جوون هست که یک دختر 6 ساله داره و اصلا به خاطر اون این مهد رو راه انداخته چون 2 سال و 4 ماهه بوده که رفته مهد توی همین منطقه و مربی بچه ها رو می زده و روی این بچه خیلی اثر بدی گزاشته و خیلی داستان داشتن اینه که واقعا دلسوزه

مامان آرتین

1390/6/28 9:43 ق.ظ

سانا جان من چند روز آرتین رو مهد مژده گزاشتم و بعدش برداشتم . چون قرار بود تجربه ام رو بگم برات توضیح می دم ایرادهایی که ار نظر من داشت :
- مهمترین مساله برای من شاید یه کم بی نظمی پرسنل بودن مثلا من ساعت 5/8 می رفتم مربی هنوز نیومده بود و بچه ها توی کلاس دیگه ای که مربی بود می موندن تا مربی بیاد بعدش هم ساعت 1 می رفت و بچه هایی رو که می موندن هر روز یکی می خوابوند و از خواب هم که بیدار می شدن یک مربی دیگه به صورت شیفتی بود که به نظر من واقعا فاجعه است برای بچه 2 ساله که از صبح تا عصر هر روز چند مدل مربی ببینه. این احساس امنیت رو از بچه می گیره
- کلاسشون تعداد 3 تا 5 نفر بودن که فقظ آرتین تا عصری می موند من هم دوست مداشتم همه هم کلاسی هاش برن و این تنها بمونه احساس بدی پیدا کنه
- خیلی تمیز نبود
-فضاش هم خیلی کوچیک بود
مادرم با آرتین این چند روز اونجا بود و اصلا نپسندیده بود خودش هم معلم بوده قبلا و بازنشسته هست و به من گفت مهدش رو عوض کنم من هم الان ارمغان هستی می برم توی همون سپهر و تا الان که خیلی راضی بودم امیدوارم ادامه دار باشه مدیر و مربی های جوون و دلسوزی داره ، تمیزه ، برنامه مرتبی داره در کل من از بین همه مهدهایی که توی اون منطقه دیدم اینجا و مهستان رو پسندیدم ولی مهستان تا 4 بود دیگه من اومدم اینجا

مامان آرتین

1390/5/26 9:50 ق.ظ

سلام سانا جان اره عزیزم من توی محدوده سعادت اباد و شهرک دنبال مهد می گردم پسرم 2 سال و 2 ماهه است من مژده رو دیدم خیلی از رفتارشون و شیوه برخوردشون با بچه خوشم اومد کلا جو خیلی دوستانه ای بود از بین همه مهدهای معروفی که اونجا دیدم فقط در این یکی احساس ارامش کردم و فکر کردم که می تونم بچه ام رو اونجا بزارم و بیام ولی نمو رو ندیدم . البته من هم کلاس های بادبادک رو می رفتم و اونجا از پرند که مربی کلاس هنر و خلاقیت بود پرسیدم اون هم به من گفت تنها مهدی رو که توی این محدوده تایید می کنه مژده است و چیزی راجع به نمو نگفت.

ولی من خودم به احتمال خیلی زیادهمین مژده می زارم
البته بگم ظاهر خیلی جدابی نداره و فضاش هم به نسبت کوچیکه ولی به نظر من شیوه رفتاریشون خیلی می چربه به این چیزه

سانا(مامان ویانا) (عضو طلایی)

1390/5/23 12:41 ب.ظ

مامان آرتین جون ظاهرن از پستا معلومه که من و شما تو یه محدوده دنبال مهد میگردیم. این مهد مژده رو یکی از دوستان من چند سالی دخترشو میذاشت و خیلی راضی بود. تو موسسه بادبادک هم به ما گفتن فقط دو تا مهد تو شهرک و سعادت اباده که مورد تایید موسسه مادران امروزه و روش های تربیتی شون بجای رفتار محور کودک محوره یک همین مهد مژده بود و یکی هم مهد نمو. من تماس گرفتم با هر دو مهد و گفتن رزرو لازم نداره و به محض اینکه بچه دو سالش بشه قبولش میکنن. مژده یکی از مهدایی که که در نظر دارم واسه بازدیدش برم. اخه دو سه ماه دیگه هم دختر من به دو سال میرسه و من تصمیم دارم یه مهد بهتر از لحاظ امکانات و اموزش بذارمش.
خوشحال میشم از تجربیات شما هم تو این زمینه استفاده کنم.

مامان شایان

1390/3/31 1:31 ب.ظ

مامان آرتین جون:
ثمره زندگی مهد خوبیه. فضای مناسبی داره (حیاط بزرگ و با اسباب بازی کافی، زمین شن برای خاک بازی بچه ها و ..) و تمیزه، دستگاههای قوی هم برای تصفیه هوا تازه خریداری کردن و گذاشتن که با توجه به آلودگی شدید هوای تهران و اینکه 320 روز در طی سال پیش هوا ناسالم بوده یکی از پارمترهای مهمه. ولی به نظرم چون خوب بوده و اسم در کرده خیلی شلوغ شده. تو کلاس پسر من 30 تا بچه هست با دو تا مربی. به نظرم زیاده و فضای کلاس برای این تعداد کافی نیست. به هر حال من به دلیل تغییر مکان باید مهد پسرم رو عوض کنم وگرنه شلوغی کلاس رو باز هم تحمل می کردم.
دایان جون دو تا خواهش دارم
1- لطفا منو به کلوب دعوت کنید تا بتونم وضعیت مهدهایی که درجه بندی شده ببینم
2- چون تازه اینجا اومدم و دارم آروم آروم صفحه های قبل رو می خونم به نظرم رسید شما الان پسرت رو تو محدوده ای که من دارم دنبال مهد می گردم میزاری. میشه منو راهنمایی کنی.لطفاً

د

مامان شایان

1390/3/31 1:38 ب.ظ

مامان ارتین
یه چیز دیگه در مورد مهد ثمره های زندگی و سن پسر شما، به نظر مربی بچه های اون سن که فکر کنم اسمش مریم جون باشه خیلی مهربون و با علاقه به نظر میآید. همیشه میبینم که با جزئیات در مورد بچه ها به ماماناشون گزارش می ده. در ضمن لینک زیر هم وبلاگ یکی از مامانهایی که بچه اش تو این مهده و توضیحات زیادی در اون مورد داده
http://www.armani84.blogfa.com/post-130.aspx

2706