2733
2734

بچه ها خانواده شوهرم فردا ظهر میرسن و تا جمعه هستن  مهمون دوست دارم ولی توانم خیلی کمه انرژی ندارم اونقدرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ومن الله توفیق

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

اگر مادر شوهرت و پدر شوهرت با هم نبودن و توی یک شب به هم عشق نمی ورزیدن الان شوهر نداشتی !  

به خاطر داشتن شوهر پر انرژی باشششششششششش  

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله

هر چی صمیمی تر باشی کارت راحت تره. 

خوانواده شوهر من اینقدر صمیمی هستن اما با احترام که ادم ازشون انرژی میگیره. 

همه خونواده ها مثل هم نیستن. افکار منفی و بریز دور. فکر کن فامیل خودتن

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2738

بچه ها من چرا همیشه موقع اومدنشون دلخور میشم خودمم نمیدونم از بیخود بودن اخلاقیات خودمه یا واقعا کاراشون بده 

یعنی خودشون طوری طبیعی این کارا رو تکرا میکنن من رو هم به شک انداختن

انرژی لازم نداری، از هر جا میرسن خودشون کمکن. یه جوری رفتار نکن معذب باشن، اگه حد رفت و امدو رعایت میکنن من مادرشوهرم سالی یکبار میومد  من اصلا حساس نبودم بره یخچال فریزر، خودشم کلی کمک بود. 

مهمون بركت مياره عزيزم تماااام مدت با روي خوش ازشون استقبال كن انگار كه با اومدنشون كلي بركت اورده باشن 

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️
2706