2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیش فعاله؟پسرمن ی خفیف پیش فعالی داره.تمرکزش پایینه..دیروز اولین جلسه بردمش کاردرمانی..شماببر کاردرمان ببیندش

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2731
2738
کاردرمانی میره اختلا درتکلمش به چه نحویه؟

الان ۸ سالشه

جمله بندی نمیتونه بکنه

تازه یکساله که چند کلمه رو میتونه کنار هم بچینه و مثل بچه ای که تازه حرف افتاده حرف میزنه و زبونش به شدت سنگینه از ۳ سالگی گفتار درمان و کاردرمان میره

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
کاردرمانی میره اختلا درتکلمش به چه نحویه؟

پسرمن جمله بندی بلند نمیتونه بکنه..ولی جملات کوتاهو واضح میگه..بچه شماهم اختلال تکلم داره؟چندسالشه؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
الان ۸ سالشه جمله بندی نمیتونه بکنه تازه یکساله که چند کلمه رو میتونه کنار هم بچینه و مثل بچه ای ک ...

آخیی..پسرمن فقط جملات بلند کامل نمیتونه بگه..۳سال و۱۰ماه هست..وگرنه جملات کوتاهو واضح میگه..مشکل ذهنی هم داره بچه همکارتون؟

منظورازاختلال حرکتی چی هست عزیزم؟

آخیی..پسرمن فقط جملات بلند کامل نمیتونه بگه..۳سال و۱۰ماه هست..وگرنه جملات کوتاهو واضح میگه..مشکل ذهن ...

مشکل ذهنی منظورتون چیه؟

توی درس و مدرسه مثلا مطلبی رو یاد بگیره و تکرار نشه فراموش میکنه برای یادگیری هم نیاز به تکرار فراوون داره 

ولی ظاهری نگاهش کنی کاملا سالمه

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
2706