2737
2739
عنوان

مامانای نی نی دار بیاین گپ بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 142 پست
نه😄 الان سه کیلو کم کردم🙂

چرا۶۷ که زیاد نیست

اگه اینجوری باشه پس من چی بگم؟قدتون چقدره؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان 1 روزه سینهامو میخوره درد داره انگار یه قطره شیرم داخلشون نیس نمیدونم چرا  اینکه شبا پ ...

بادوم بخور روزی 14 تا شیرو روغنی میکنه بچه سیر میشه من امشب خوردم دختر م شیرشو خورده خوابیده تا الان بیدار نشده هر شب چند بار بیدار میشد

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷
آره دختر من اعجوبه است منم تا حالا همچین چیزی ندیده بودم آره کلی زحمت کشیدم تا ۷ ماه بهش دادم سین ...

اسم زخم سینه میاد ۴ستون بدنم میلرزه کشیدم که چقدر درد داره خواهر

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
2728

دختر منم شير خشك ميخوره معمولا خوب ميخوابه

امشب هركاري كردم شام نخورد

الان دوساعته رو پامه 

نميخوابه😭

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2738
اسم زخم سینه میاد ۴ستون بدنم میلرزه کشیدم که چقدر درد داره خواهر

آره خیلی سخت 

من حتی نمی تونستم به سینه هام دست بزنم

ولی با این وجود بازم درد تحمل میکردم و میدوشیدم

مامانم یه بار دید ولی دعوتم کرد گفت چرا اینقد خودتو عذاب میدی شیرخشک بده

عزیزم قبل خواب بهش غذا بده بذار شیر بشه راحت بخوابه من اگه قبل خواب به دخترم سرلاک بدم پورد چهار مغ ...

من از اول شیر خشک ندادم فکر نکنم دیگه بخوره الان

چند سالشه عسل میدی من شنیدم زیر دوسال ممنوعه

چهار مغزو پودر میکنی میریزی تو شربت عسل؟

162 قبل از بارداری 52 کیلو بودم ولی ترکیب بندی قشنگی دارم و نی قلیون نبودم. الان باز میخوام برگردم ...

من قبل بارداری۶۰بودم الان۷۰

قدمم۱۶۹

چکارکردی وزنت پایین اومد؟البته منم بیشتر ران وباسن دارم وکمی شکم که خیلی حرص میخورم بابتش

غذا نمی‌خورد فقط شب تا صبح سینه امو مک میزد انقد ک خودم صب بلند میشدم سرگیجه میگرفتم

الان وضع غذاخوردنش خوب شده؟

منم دخترم ۶ ماهشه دو هفته اس لب نزده  البته بهتر چون آلرژی دارا منم رژیم بودم ۲۰ کیلو کم کردم ...

حتما گرسنه س الان بیدار شده

ب چی الرژی داشت؟ دختر منم به لبنیات گاوی الرژی داره منم رژیمم

عزیزم حتما گرسنه میشه که بیدار میشه گریه میکنه

شام ب زور بهش میدم. دهنشو میبنده نخاد نمیخوره. طول روز قشنگ غذا میخوره ولی شب کلا اذیت میکنه شام نمیخوره. شیر پاستوریزه ام هرکاری کردم نخورد یعنی یکی دو دفعه دادم معدش نساخت بردمش دکتر گف بخاطر رفلکلسشه

2706