2737
2734

میگه چون شمارتو با یه گوشی ‌دیگه ثبت کردی رو این گوشی دیگه ثبت شده نیست

از خواب خسته ام ، به چیزی بیشتر از خواب نیاز دارم...چیزی شبیه بیهوشی برای زمان طولانی ...شاید هم از بیداری خسته ام، از این که بخوابم و تهش باز بیداری باشد...کاش میشد سه سال یا شش سال یا نه سال خوابید و بعد بیدار شد..نشد  هم نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها دوروزه وأتم با هرشماره اى ميرم بعد چن ساعت مسدود ميكنه و اين و مينويسه و بايد دوباره بايه شماره جديدبرم توش خسته شدم و ديگه شماره ازكجا بيارم مشكل ازچيه ب نظرتون 😓😢

😔سهم من ازتو فقط خاطره هايت شد  
2738
میگه با این شمارت توی یه گوشی دیگه واتساپو داری

ن ندارم والا اين شمارمو چن ساعته دادم ب وات ازديشب هرشماره اى ميدم بعد چن ساعت مسدود ميشه اينو مينويسه و ازم شماره جديدميخواد چرا 

بچه ها دوروزه وأتم با هرشماره اى ميرم بعد چن ساعت مسدود ميكنه و اين و مينويسه و بايد دوباره بايه شما ...

واتساپتو حذف نصب کن باز نصب کن یا برنامه جی بی واتساپ و نصب کن

آزاد شدم خوشحالم ننه ایشالا آزادی قسمت همه
شمارت رو این گوشی ثبت نشده احتمال داره با این خط یه واتساپ رو گوشی دیگه داشته باشی

ن عزيزدلم ميگم ك ازديشب شمارم اينجورى نوشت بلهرشماره ى ديگ اى ميرم توش بعد چن ساعت باز همينجورى ميشه نميدونم مشكل ازكجاس