2733
2739
عنوان

بیاین بین این 3 تا اسم پسر یه نظر بدین لطفاا💓😍

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 40 پست

خب غزاله جان سلیقه ای.من نظر خودم دادم قصد توهین به نظر بقیه رو ندارم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
نه بابا چرا ناجور مثلا علی هرررررچقدم باشه زیاد نمیشه

اخه اگ فامیلی فرق داشت ی چیزی ولی تو فامیل رسمه وقتی دوتا پسر عمو هستن اسماشون یکی نمیزارن ماهم دایی و عمو و عمه کلا فامیلمون یکیه😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پیشنهاد بهتری دارین بهم بدین لطفا

عزیزم اسم هایی که من دوست دارم فکر نمیکنم تو سلیقه ی شما باشه مثل محمد، علی، علیرضا و احمدرضا

ولی تو سبک های جدید هم به نظرم اسم هایی قشنگ هستن که تلفظ راحتی داشته باشن و شناخته شده باشن،  معمولا عموم افراد با اسم هایی که برای اولین بار به گوششون میخوره خوب ارتباط برقرار نمیکنن.

از اسمایی که تو سبک شما باشه به نظرم مهدیار، آراد، سورنا و ... خوبه همون شهریاری که گفتیدهم خوبه

نمیدونم منظورمو چطوری بگم ولی به نظر من بعضی اسما مثل قورمه سبزی جاافتاده اند، بعضی هم مثل اون قورمه سبزی هایی که آبش یه طرف میره روغنش یه طرف سبزیشم طرف دیگه.

بازم این نظر شخصیه و ممکنه مطابق سلیقه شما یا دیگران نباشه ولی خوب به نظرم حتما قشنگی هر اسمی رو با فامیلی همسرتون و اینکه وقتی بزرگ بشن یا پیر بشن اسمشون بازم قشنگ باشه و درکل به هر سنی بخوره هم چک کنید به نظرم.

2728
من اسم فراز پرهام سبحان ماهان و حسین رو دوس دارم شهریارم ک خودت گفتی وقتی بچه رو ب این اسم صدا کنی ...

قبلا که باردار نبودم فکر می کردم انتخاب اسم خیلی راحت باشه اخه اسمای زیادی بود که دوست داشتیم اماالان نمبدونم چرا تمام اون اسم ها رو مناسب نمیدونم برای بچه ی خودم

هنوز بین این 3تا موندیم البته باز هم داریم میگردیم 

قبلا که باردار نبودم فکر می کردم انتخاب اسم خیلی راحت باشه اخه اسمای زیادی بود که دوست داشتیم اماالا ...

بنظر منم انتخاب اسم مناسب خیلی سخته

مثلا من تمصیم گرفتم انشاا... پسردار شدم اسمش رو بزارم حسین شوهرمم موافقه.الان دیگه برا اسم پسر خیالم راحته ک این اسم رو درنظرگرفتیم

ولی اسم دختر رو هنوز ب نتیجه قطعی نرسیدم

2740
راستی آرشان بنظرم خوب نیس،کسی هم تایید نکرده بود بازم آرسام و آرشام قشنگترن نسبت ب آرشان

واقعا؟ ممنون که گفتی. 

خودمم  اسم آرشان تقریبا کمرنگ شده از ذهنم حالا امید به خدا ببینم تصمیم چی میشه