2737
2739
عنوان

بیاین بگین قبل از عروسی چقدر تو خونه کمک میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 23 پست

من ازاولش کمک مامانم بودم عاشق اشپزی ونظافت وهمه چی بعدازدواجم شکرخدا ازپس کارام براومدم تنبلم نیستم 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
من خیلی دوست دارم کار کنم مستقل باشم از بچگی دوست داشتم ولی الان که نمیشه دیگه دارم تنبل میشم براش

ببین به چی علاقه داری رشتت هرچیه برو سمت همون 

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همه کارارو خودم میکردم مامانم شاغل بود 😊 و الان همه چیزبلدم

تازه عروسی کرده بودم ۱۸ یا ۱۹ سالم بود خانواده شوهرم دعوتم بودن فکرمیکردن چیزی بلدنیستم میخواستن خواهرشوهرموبفرستن برامهمانها غذادرست کنه گفتم نمیخاد،خودم میتونم

وقتی سرظهراومدن خونه سفره رو دیدن هز کردن

زرشک پلو،شویدپلو ومرغ گذاشته بودم یه قیمه بادمجون مشتی هم درست کرده بودم ..سالاد دسر کیک و... نمیدونستن ازکجاشروع کنن

واقعاخوششون اومده بود زندایی شوهرم همون روز گفت ازکدوم رستوران خریدکردین الحق کارش خوبه گفتم خودم درست کردم باورش نمیشد

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2728
من خیلی همه کار جز آشپزی ولی خونه خودم کار کردن سخترم بود خخخخخ انگار دارم برای غریبه کار میکنم چون ...

اتفاقن تو خونه پدر و مادر وظیفه داری ولی تو خونه شوهر نه

خودمون عرفا تبدیلش کردیم به وظیفه برای خودمون

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
اتفاقن تو خونه پدر و مادر وظیفه داری ولی تو خونه شوهر نه خودمون عرفا تبدیلش کردیم به وظیفه برای خود ...

چه میدونم والا اینو جا انداختن دیگه

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
2740

هیچی فقط میخوردم و میخوابیدم و دنبال عوض کردن رنگ لاک و خرید و بیرون رفتن با دوستام بودم

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊