2737
2734
عنوان

پودر بچه. بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 5003 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه شوهرم گیر میده میگه بچه جیشم کرد بشورش

بگو باشه ميشورمش.. اونكه همش خونه نيست ببينه

هرموقع باز ميزاريش، يه دونه پارچه مثل كهنه هاي قديم بزار لاي پاش، شلوارشو پاش كن. يه كم ادرار رو به خودش ميگيره.. خيس كه شد، عوضش كن.. 

2728
ینی منم بدم ازاین خوب میشه؟؟

من دادم یک روز خوب شد...هر 12،ساعت برا بچه 6ماهه گفت یک و نیم سی سی...برا بچه شما نمیدونم چقدر باید بدی...دیگ دکتر نبردی؟من تو سه روز 3بار دکتر بردم دکتر اخریه این شربت داد و گفت امروزم بیار ببینمش خوابه هنو بچم نمیدونم بیدارش کنم یا ن

بگو باشه ميشورمش.. اونكه همش خونه نيست ببينه هرموقع باز ميزاريش، يه دونه پارچه مثل كهنه هاي قديم بز ...

دقیقا همینکارو میکنم پارچه میزارم لاش  یکم نمو به خودش میگیره اما بازم درمیاد دیگه

2740
ینی فقط هر دفه که میشورم هر بار از یکیش استفاده کنم؟

اره هربار یکیشو بزن دختر منم اینجوری شده بود اینکارارو کردم خوب شد حتما بعد شستن و خشک کردن با سشوار رطوبت پوستو بگیر بعد پماد بزن هربار یکیشو 

سرنج بهش ميگن

واقعا؟؟نمیدونستم مررسی😘

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
صب تاشب باز میزارم بعدش  جیش میکنه همه جا کارم شده فقط شستن

عزیزم یکی از بچه ها اسمی ک دنباش بودم و گفتم خوب میکنه گفت .. از عطاریا بپرس دارن . اسمش سرنج. 

واقعا معجزه میکنه

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
پسر منم چند روز هر چی پماد زدم خوب نشد انگار قارچ بود بردمش دکتر براش یه کرم دست ساز نوشت که از دارو ...

سلام گلم هستین میشه بگی کدوم شهری پیش کدوم دکتر رفتی ؟ پای بچه منم بد سوخته🥺

سلام گلم هستین میشه بگی کدوم شهری پیش کدوم دکتر رفتی ؟ پای بچه منم بد سوخته🥺

عزیزم من اردبیلم درمانگاه بود نسخه اش رو داشتم قبلا ولی الان یه 3 سالی گذشته فک کنم انداختم رفته نسخه رو😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶