2737
2734

سلام

اونایی که تو عقد دختر بودن و جدا شدن غیر از معاینه جهت برگه سلامت آزمایش بارداری هم دادین؟؟؟ 

برای من هر دو انجام شد ولی فردا جواب میدن نگرانم

لطفا اونایی که مطمئن اند جواب بدن

چرا طلاق اخه؟ همه دارن طلاق میگیرن اینجا؟ چرا فکر میکنین کار خوبیه 

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من چندسال پیش بود فقط معاینه کرد.اگه بکارت نداشته باشی ازمایش میگیرن مگه شما بکارت نداری

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2728
2738
اصلا ربطی به بکارت نداره اول ازمایش میگیرن بعد معاینه😕

ن من اینجور نبودم معاینه کرد بکارت داشتم دیگه گفتن ازمایش لازم نیس ولی یه دختره همزمان با من از دادگاه اومد برای معاینه اون بکلرت نداشت فرستادنش ازمایش

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
اصلا ربطی به بکارت نداره اول ازمایش میگیرن بعد معاینه😕

برای من اول معاینه بود، بعد برگه برای آزمایش دادن

عزیزم شما مطمئنی همه جا اینطوره یا از کسی شنیدی؟ 

دارم ولی برای خودمم جای سواله

نگران نباش شاید قانون جدیده وگرنه چندسال پیش اینجوری نبود

2706