2733
2739
بخدا با اعتبار ۲۰۰ تومن بهم اینترنت داد شانسی رو هرکدوم از بسته ها زدم فعالش کرد با اعتبار سیمکارتم ...

خب چ کدی،دقیق بگو

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایرانسل خیر مفت به کسی نمیرسونه، حتما یه جایی از دمااااغه آدم میکشه بیرون😒😒😒😒

خخخ دقیقا بنظرم با ده برابری نت بگیرید خیلی بهترع تا این مفت والا بعدا از حسابتون کم میکنن من یبار شا رژ اضطراری گرفتم500تومن بعدا1800ازم کم کرد

من به کسایی احترام میزارم که لیاقتشو دارن، نه کسایی که انتظارشو دارن😊
2740
خخخ دقیقا بنظرم با ده برابری نت بگیرید خیلی بهترع تا این مفت والا بعدا از حسابتون کم میکنن من یبار ش ...

نه برا هر ۵۰۰ تومن شارز اضطراری ۵۰ تومن میگیره اونم وقتی شارز رو خودت بزنی اگه یکی دیگه بهت انتقال بده کم نمیکنه

نه برا هر ۵۰۰ تومن شارز اضطراری ۵۰ تومن میگیره اونم وقتی شارز رو خودت بزنی اگه یکی دیگه بهت انتقال ب ...

والا سر500تومن از من1800کم کرد😓

کدشو بگو دیگ😒

وا کد نداره که تو اپلیکشن ایرانسل من داشتم نت میخریدم زدم رو یکی از بسته ها برام فعالش کرد بدون اینکه اعتباری داشته باشم بعد باز رو بعضیا زدم بازم فعالش کرد الان جلوشو بست دیگه نداد 

وا کد نداره که تو اپلیکشن ایرانسل من داشتم نت میخریدم زدم رو یکی از بسته ها برام فعالش کرد بدون اینک ...

قاطی کرده بوده😂😂😂😂متاسفم بعدا ازت کم میکنن پولشو😝