2733
2734

بعدش داداشم اومد شوهرمو زد شوهرمم رفته شکایت کرده حکم جلبه داداشمو گرفته احتمال زیاد برای داداشم زندان بیاد الان ۶ماهه اومدم خونه دوبار زده نامه پزشکی دارم بنظرتون چیکار کنم منم ازش شکایت کنم شوهرمم رفیق بازو خیانتکاره اصلا دلخوشی ازش ندارم موندم چیکار کنم شرایطه طلاقم ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مهریه رو بذار اجرا حداقل 

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
شکایت هم نکردی برو نامه پزشکی قانونی بگیر و نگه دار یه روز به دردت میخوره شک نکن

گرفتم دو تا دارم میترسم برای داداشم دردسر درست کنه طفلک مجرده خیلی غصشو میخورم بخاطره من افتاد دردسر

2738
میترسم بذارم اجرا از اونور بره تقاضای طلاق بده اونموقع براش خیلی خوب میشه ۵،۶ماه یدونه میده راحت طلا ...

آخرش که چی بهرحال؟ 

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
گرفتم دو تا دارم میترسم برای داداشم دردسر درست کنه طفلک مجرده خیلی غصشو میخورم بخاطره من افتاد دردسر

حتما شکایت کن ازش به قول خودت داداشت به خاطر تو افتاده تو دردسر بزار لااقل بدونه برات مهمه تا دوباره لازم شد هر جایی پشتت در بیاد تنها نشی 

نمیدونم زندگیه زوری الان طفلک داداشم مونده گیر خدا لعنتش کنه 

وقتی نمیخواد باهات زندگی کنه فقط عمرت هدر میره مهریه تم مجبور میشی ببخشی خیانتشم میکنه 

حتما شکایت کن ازش به قول خودت داداشت به خاطر تو افتاده تو دردسر بزار لااقل بدونه برات مهمه تا دوباره ...

آره طفلک فقط اون پشتمه هیشکی پشتم نیس دوتا داداشه دیگه دارم متاهلن اونا کار ندارن پدرمم پشتم نیس معتاده 

2706