2737
2739
عنوان

نی نی مون به دنیا اومد😍😍💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻خاله شدددم*عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2544 بازدید | 82 پست
فدات شم عزیزم اسمش دیلای😍😍😍انشاالله اونم زودی به دنیا بیاااد 

ای جان دیلای خانم خوش نام باشه و پر برکت پاقدمش برای خانوادش  شبیه نازی نیست از همین الان معلومه شبیه ترکه ایاس    

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
ای جان دیلای خانم خوش نام باشه و پر برکت پاقدمش برای خانوادش   شبیه نازی نیست از همین الان معل ...

مرسی عزیزم اره شبیهه باباشه خیلی باباش دیگه داره میمیره براش من که فردا برمیگردم ایران از الان دلم براش تنگ شده😔عکسشو فرستادم برای داداشم برداشته کل شرکتو شیرینی داده دیوانه😂😂😂

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم اره شبیهه باباشه خیلی باباش دیگه داره میمیره براش من که فردا برمیگردم ایران از الان دلم ب ...

باید بده دیگه دایی دیگه برای پاره تنش شیرینی داده چه اخشالی داره داداشات هیچ کدوم نیومدن ترکیه    

میگم راستی تو و اقا مهرداد حسابی گریه کردین نه    

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
باید بده دیگه دایی دیگه برای پاره تنش شیرینی داده چه اخشالی داره داداشات هیچ کدوم نیومدن ترکیه   ...

چرا عزیزم اومدن آراد و شایان و کسری البته کسری از استانبول اومد 

نه دیگه فقط من گریه کردم کم😂😂😂

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2728
چرا عزیزم اومدن آراد و شایان و کسری البته کسری از استانبول اومد  نه دیگه فقط من گریه کردم کم😂 ...

ای کیان نامرد نیومد خواهرزادشو ببینه😆😆

خداروشکر باز فقط به گریه تو بند شد😂😂

ای کیان نامرد نیومد خواهرزادشو ببینه😆😆 خداروشکر باز فقط به گریه تو بند شد😂😂

کیان هلنده عشقم نمیدونم مدارکش چه مشکلی براش پیش اومده بود رفته اونا رو درست کنه دقیقه نودی شد از اونجا میاد پیش نازنین ❤️

سلام قدم نورسیده مبارک امیدوارم خوشنام باشه 

ببخشید سوالم رو این تاپیک مطرح میکنم

همسرم عید امسال زمینی خریداری کردن ازآقایی بنام عبدی به مبلغ64م زراعی هست واین آقا خودشون ازیه نفر بنام آقای سالاری خریدن که اون منطقه ملاکن وهمه می‌شناسن این آقا رو... 

حالا بعد دوهفته یه نفر جدید اومده بنام آقای مجاهد و ادعای مالکیت داره ومیگه این زمین رو سال 81 ازپدر آقای سالاری خریدن و به یه خانمی فروختن برای اثبات این ادعا هم یه برگه کپی ارائه دادن که یه قسمتش با مشخصات زمین ما میخونه ومابقی مشخصات درست نیس میگیم مدارک اصلیت روبیار میگه نمیارم توی دادگاه ارائه میدم 

درخت کاشتیم درختها رو کندن و اسممون رو روی دیوار نوشتیم پاک کردن... 

الان این عنوان شکایت رو برعلیه چه کسانی باید تنظیم کرد؟ زمین قولنامه ای هستش و پدر ٱقای سالاری فوت شدن و آقای سالاری میگن من خبرنداشتم پدرم این زمینو به کسی فروختن! 

همه میگن شکایت کنید بعد چندسال عین پول رو بهمون میدن که دیگه ارزشش رو ازدست داده! 

من به همسرم گفتم ازآقای عبدی بعنوان فروش مال غیر وازآقای مجاهد بعنوان تصرف عدوانی وممانعت ازحق شکایت کنن اما همسرم گفتن شکایت ما بجایی نمیرسه چون مالک اصلی زمین پدر آقای سالاری فوت شدن واز مرده نمیشه شکایت کرد بااین حال تکلیفمون چیه ممنون. 

ببخشید طولانی شد

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2738