2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم قبلا با برادرش شریک بوده

چندسالی میشه با اختلاف و قهر جداشدن

یکی از دوستای مشترکشون به شوهرم تهمت دزدی از مغازه مشترکشون زده

الانم باعث اختلاف و بی آبرویی همسرم شده

اگه دوست 
2728

ما نوشته بودیم.ولی رسیدگی نمیکنن که.این چیزها مال تو فیلمهاست.بخدا اینقدرررررر خر تو خره دادگاهامون.بیرونمون کردن.مطمعن باش.خودم رفتم دیگه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

باید بدی عریضه نویس شکایتوبنویسه برات وشاهدلازمه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2738
کب بهت تهمت زده؟ شاهد داری؟ کلا دستت فک نکنم جایی بند شه کلیم تو خرج میوفتی

میخوایم بیاد ثابت کنه تهمتشو

حتی رفته به مادرشوهر و پدرشوهرم هم گفته

اونا میخوان شهادت بدن به خاطر تهمتش

اگه دوست 
میخوایم قانونی حل بشه موضوع برادرشوهرم بعد جداییشون تو کارش شکست خورده الان ادعای سهم و پول داره از ...

برین سراغ خود اون یارو حتما خودش دزدی کردهانداخته گردن شما

شوهرم قبلا با برادرش شریک بوده چندسالی میشه با اختلاف و قهر جداشدن یکی از دوستای مشترکشون به شوهرم ...

چطور ميخواييد ثابت كنيد كه اون تهمت زده؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
آخه حرفش باعث شده که برادرشوهرم همسرمو تهدید به قتل کنه

از برادر شوهرت به خاطر تهديد به قتل شكايت كني راحت تري

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706