2737
2739

فقط ازمایشای چک اپ روتین هر سال واسه بیماریای منتقله از طریق جنسی و مامو گرافی نوشت برام. گفت دندوناتم یه چک بکن. همین. هر چی گفتم این چی اون چی گفت هیچ نیازی نداری. آقا من همینطوری خالی خالی برم تو دل خطر؟ در ضمن ۳۸ سالمه و ایران نیستم. اگه بخوام ازمایش بدم باید برم الکی علایم بیماری بگم تا فکر کنن مریضم برام ازمایش بنویسم اینطور که فهمیدم. الان سر کارم ولی تاپیکو زدم تا تعداد بیشتری ببینن تو این ساعت. اگه دیر جواب دادم لطفا به خودتون نگیرین.مرسی.

تعداد رای : 4
نظرسنجی
توکل به خدا اقدام کنم ببینم چی میشه.
1
25%
برم یه دکتر دیگه الکی علایم بیماری بدم تا برام ازمایش بنویسه .
1
25%
نظری ندارم فقط میخوام نتایج نظرسنجی رو ببینم.
2
50%
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

ماموگرافی لازم نیست خودش اشعه داره تازه اگه سابقه خانوادگی داری باید بدی و چند ماه هم نباید باردار بشی تا اثر اشعه بره، حتما باید اسید فولیک استفاده کنی، ویتامین د هم چک بشه که کمبود نباشه، تیروئید هم حتما چک بشه، بنظرم یه دکتر دیگه برو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘