2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قد تولدش54بود و وزن4کیلو نمیدونم چش شد یه دفعه استپ قد داشت

ماشالا چقد بلند بوده. پسر من 38هفتگی بدنیا اومد پنجاه سانت با وزن 3/5..

کم کای از خودتون بوده. من با اینکه پسرم بد غذاس ولی خیلی تایم براش میذارم. الان قدش 109هست با وزن 18کیلو.. به خاطر بدغذایی بهش شربت زینک پلاس میدادم. خیلی مولتی بهش دادم. الانم شربت مولتی کیندر میدم.  یا سانستول.. بعضی روزا شیر کم میخوره یا لبنیات دیگه بهش شربت کلسیم میدم osteocare که داخلش هم ویتامین د داره هم زینک هم منیزیم هم کلسیم. کامله.. از هم سنهاشم ماشالا بلند تره.. بادام زیاد بدین. اب پرتقال طبیعی. 

خوشحالی یعنی ....
ماشالا چقد بلند بوده. پسر من 38هفتگی بدنیا اومد پنجاه سانت با وزن 3/5.. کم کای از خودتون بوده. من ب ...

مرسی از راهنمایی ات عزیزم

منم همش از ترس اینکه میگفتن این چیرا بلوغ زودرس میاره چیزی بهش ندادم

خیلی ممنون گلم

2740
مرسی از راهنمایی ات عزیزم منم همش از ترس اینکه میگفتن این چیرا بلوغ زودرس میاره چیزی بهش ندادم خیل ...

خواهش میکنم. زینک اگه مدام استفاده بشه خوب نیست. دو ماه بده دوماه نده. مولتی بدون زینک بده اگه نگرانی. بعید میدونم زینک بلوغ زودرس بیاره. البته بچه های این دوره بلوغشون زودتره به نسبت قدیم. مولتی کیندر خوبه. میگن مولتی جونیور خوبه. من که پیدا نکردم. شما دیدی امتحان کن. 

خوشحالی یعنی ....