2737
2739
عنوان

مصرف مولتی پریناتال در بارداری واجبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 47114 بازدید | 50 پست
زایمانت طبیعی بود؟ اگه اره راضی بودی یا ن

اره طبیعی بود راضی بودم ولی خیلی بخیه خوردم فکرم میکنم همش بخاطرهمین مولتی ویتامینا بود اخه سرش خیلی ورم داشت منم زیاد خورده بودم 

بنظر من باید بخوری،،من تو بارداری اولم که باردار شدم مصرف میکردم،،پوستم هیچ تغییری نکرد،،صورتم صاف و شاداب موند،،استخونم دردنمیکردن،،احساس خستگی نمیکردم،،ولی تو این بارداری دومم چون مصرف نکردم،،همش احساس خستگی میکنم،،لاغر شدم،صورتم لااااغرشده،،بنظرم استفاده کن برا سلامتی خودت خوبه،،درضمن،،به وزن گرفتم بچه خیلیییییی کمک میکنه تو بارداری اولم چون مصرف کردم دخترم چارکیلو و نیم به دنیا اومد،،

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه بعدش خ سخته کم کردنش😑 شما هر روز میخوردی؟؟ دکتر من گفته هر روز بخورم بعد ناهار

والا من که نخوردم سر بچه اولم

خودمم خیلی لاعرم خیلی ها 

ولی دخترم ماشالله تپل و قویه حسابی اتفاقا اینا همش مواد شیمیایی هست

چیزای طبیعی بخور 

میوه آجیل گوشت و شیره انگور 

2731
اره طبیعی بود راضی بودم ولی خیلی بخیه خوردم فکرم میکنم همش بخاطرهمین مولتی ویتامینا بود اخه سرش خیلی ...

وزنش چقد بود؟

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
نه منم تا ۵ ماهگی ویار بدی داشتم کلا ماهی ۱ کیلو هم اضافه نمیکردم. اما این ۳ ماه آخر یه دفعه ۱۴ کیلو ...

امروز زایمانته?هفته شمارت نوشته تبریک

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین
بنظر من باید بخوری،،من تو بارداری اولم که باردار شدم مصرف میکردم،،پوستم هیچ تغییری نکرد،،صورتم صاف و ...

اخه زایمانو سخت تر میکنه😑چون بچه تپل تر میشه

تازه خودمم تپل تر میکنه خب

از اول بارداریم تا الان ک ماه شیشم یک کیلو بیشتر اضاف نکردم اما شکمم معلومه

میترسم اب کردنش سخت باشه

اخه زایمانو سخت تر میکنه😑چون بچه تپل تر میشه تازه خودمم تپل تر میکنه خب از اول بارداریم تا الان ک ...

من تو بارداری اولم خیییلی تپل و خوشکل شدم ولی تو شیردهی افتضااااااح لاغر شدم افتضاااح،،ولی با اینکه بچه درشت بود،،زایمانم خوب بود،،دردم فقط ربع ساعت بود

2740

ببین زایمان اونقدرا هم وحشتناک نیس،،فقط نباید داد و بیداد راه بندازی،،باس یکمی فشار بیاری بخودت که اذیت نشی،،چون هرچقد داد و بیداد کنی زایمانت بیشتر طول میکشه،،خسته هم میشی،،

من تو بارداری اولم خیییلی تپل و خوشکل شدم ولی تو شیردهی افتضااااااح لاغر شدم افتضاااح،،ولی با اینکه ...

اشتهات زمان شیر دهی چطور بود؟

کوچولوت چند کیلو بود موقع ب دنیا اومدن؟

از زایمانت راضی ای

چون منم احتمالا قراره طبیعی باشم خواستم ببینم چطوره خیلی سخته یا سختیه ک میشه تحمل کرد😁

ببین زایمان اونقدرا هم وحشتناک نیس،،فقط نباید داد و بیداد راه بندازی،،باس یکمی فشار بیاری بخودت که ا ...

اتفاقا از داد و بیداد کردن خ خجالت میکشم😑😑 ب جاش میخوام دم و بازدمه سریعو تمرین کنم

اما میترسم اونقد دردش زیاد باشه ک جیغم در بیاد  

اتفاقا از داد و بیداد کردن خ خجالت میکشم😑😑 ب جاش میخوام دم و بازدمه سریعو تمرین کنم اما میترسم او ...

نه درد نداره،،جوریه که هر وقت درد اومد سراغت باس فشار بدی که بچه بیاد بیرون،،پرستارا بهت اموزش میدن،،ایشالله خدا کمکت کنه،،،،من بیشتر تو معاینه اذیت شدم الان تو این زایمانم تصمیم دارم تا زمانی که حس کنم بچه سرش داره میادبیرون برم بیمارستان،،،واقعن معاینه ی پرستارا از خود زایمانم ترسناکتره

اشتهات زمان شیر دهی چطور بود؟ کوچولوت چند کیلو بود موقع ب دنیا اومدن؟ از زایمانت راضی ای چون منم ...

زمان شیردهیم اشتهام خیلی بد بود،،اصلن اهمیت نمیدادم به تغذیه،،با اینکه دوران شیردهی تغذیه خیلی مهمه،،،بچم با اینکه تپل بود،،بعد از بدنیا اومدن کللی لاغر شد تا الانم اصلن رشد نداره،،فک کنم همش تقصیر خودمه شیرم براش مغذی نبود

نه درد نداره،،جوریه که هر وقت درد اومد سراغت باس فشار بدی که بچه بیاد بیرون،،پرستارا بهت اموزش میدن، ...

عه بارداری😍😍

اگه اینجور ک میگی باید راحت باشه

دستت درد نکنه خیالمو راحت کردی😍استرسم کمتر شد

2706