2737
2734

سلام

دکترمن گفته بوداز۱۴پری شروع کنم

شروع کردم وپریها۲۹روزه منظم شده بود

امااینماه یادم رفت روز۱۵خوردم ویه شبم درینماه یادم رفت اول صبح سریع خوردم.

آیادیرخوردن توروندروزای پریودی اثرمیگذاره وتاریخشوتغییرمیده؟روزتخمکگذاری روچطور؟؟؟

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بگید دوفاستون رو الان چند میخری؟؟؟

نمیدونم.همسرم خریده...

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!
2731
عزیزم من دوفاستون برام فقط یک ماه تاثیر داشت😪برای منظم شدن پریودم دکتر ویتاگنوس بهم داد

شمام کیست داشتی؟

شمام کیست داشتی؟

بله عزیزم

اتافقا بعد خوددن این دوفاستونا کیستام بیشتر شدن و ضخامت آندومترم هم بیشتر شد...

من با طب سنتی این ماه پریود شدم

میاد اون روزی که دستاتو بگیرم....اِرمیا  
2740
بله عزیزم اتافقا بعد خوددن این دوفاستونا کیستام بیشتر شدن و ضخامت آندومترم هم بیشتر شد... من با طب ...

کیست تون چیه؟

منم روش اولیه طب سنتی بهن جواب نداد

الان روش دوم+قرص دوفاستون که خودشون گفتندروادامه میدم تاببینم اینماه چی میشه

سنتی ازاول گفت باردارشو.

کیست من نوعش معلوم نیست دقیقا.به ساده،هموراژیک،آندو وسیست آدنوما شک دارند😂😂

کیست تون چیه؟ منم روش اولیه طب سنتی بهن جواب نداد الان روش دوم+قرص دوفاستون که خودشون گفتندرواد ...

من تخمدانام پر از کیست شده تخمدان پلی کیستیکم و پریودم نا مرتبه...

من رفتم دکتر بیوس گفت ضخامت اندومتر داری و کیستای زیاد...ی کیست دو سانتی تو تخمدان چپم داشتم....بهم دستو کنجد و رازیانه و ی چیزای دیگه ک اسمشو نمیدونم داد...چون دوماه بود عقب انداخته بودم گفت آمپول نزن شانس باروریتو پایین میاره....منم دستو کنجد و رازیانه رو انجام دادم و روز پنجم دستور کنجد پریود شدم....برای مرتب شدن و بارداری هم گفت دبکه اصلا کلوموفین دوفاستون نخور ی شیاف با ویتاگنوس بهم داده...اما گفت ممکنه ی ذره طول بکشه تا باردار بشی

میاد اون روزی که دستاتو بگیرم....اِرمیا  
من تخمدانام پر از کیست شده تخمدان پلی کیستیکم و پریودم نا مرتبه... من رفتم دکتر بیوس گفت ضخامت اندو ...

من لکه بینی بعدازپری دارم

پریودمیشدم البته دوره هام۳۴روزه بودالان شده۲۹روزه