2733
2739

من خداروشکر میکنم که بچه دارشدم هزاربار شکر ولی یه چیزیه که ذهنمو مشغول کرده من بچه سالم همیشه از خدا میخوام وخداروشکر میکنم که تا الان همه چیز خوب بوده ولی یه موضوعی فکرمو مشغول کرده من همیشه از برادر همسرم بدم میومده اونم پیشونیه برجسته ای داره دوستای عزیزم تو سونو تصویر دقیق بچه م دیدم احساس کردم پیشونیش مثل عموش برجسته ست میشه عکسای جنیناتونو تو غربالگری اول بذارید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره دیگه همه چیش معلوم میشه 

میگن پیشونی برجسته پسره 

عزیزم الان کوچیکه همه بچه ها اونجورین اولاش بعدش ک بزرگ میشن شبیه ادم میشن کامل

منم چندروز پیش تو سنو بچم اونجوری بود مشکلیم نداشت

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍
2738
راستی بهت جنسیتو گفت؟؟احتمال داد یاقطعی؟؟ کسی بوده صدرصد بگن پسره ولی بعدش دختر شه؟؟

عزیزم به من گفت احتمالا دختره اتفاقا سوال شما سوال منم هست ضربان قلب بچه من 164 بود میگه بالای صدوچهل دختره ضربان قلب نی نی شما چند بود

عزیزم به من گفت احتمالا دختره اتفاقا سوال شما سوال منم هست ضربان قلب بچه من 164 بود میگه بالای صدوچه ...

والا من ۷ هفتگی ضربان قلبش ۱۶۴ بود دقیق مثل شما گفتن دختره

چندروز پیش تو ۱۳ هفتگی شده بود ۱۳۰ که بهم گفت بالای ۹۰درصد پسره کاش اشتباه بگه😢😢😢

ولی اصلاااااا ب ضربان قلب ربط نداره

پایین ۱۴۰ میگن پسره دخترعمم دختر حاملس که ضربان قلبش یه بار ۱۳۰ یه بار هم ۱۰۰ بود

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍
2706