2733
2734
بنظرتون برای استاجری پارسیان با دی وی دی بهتره یا گاید لاین یا هاریسون یا کرمی؟؟

گايد و پارسيان در يه حدن بنظرم 

با هركدوم شروع كني به همون عادت ميكني 

اكثر بچه هاي ما پارسيان ميخوندن بخصوص كه ويديوهاش خيلي خوبه 

داخلياي گرجي هم خوبه ولي نه در خد نورو

كرمي هم برا رزيدنتي خوبه 

اصلا نميشه اول كار كرمي خوند چون نميفهميش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گايد و پارسيان در يه حدن بنظرم  با هركدوم شروع كني به همون عادت ميكني  اكثر بچه هاي ما پ ...

ممنونم از راهنماییت 

میخواستم شنبه برم نمایشگاه کتاب برا همین پرسیدم که اگه خوبه پک کامل و بگیرم

شما از قیمتای نمایشگاه اطلاع دارید؟

درصداتون چطور بود ؟

واقعيتش الان يادم نمونده زياد

ولي اون سال چون شيمي خيلي سخت بود يادمه من ٤٠ زده بودم و خوب محسوب ميشد

فيزيك و زيستمم در حد ٦٠-٧٠

رياضي هم همون٤٠ تقريبا 

عمومي ها ٥٠ به جز ديني كه ٧٠ بود

تازه من عمومي نخونده بودم كم زدم

راحت ميشه بالا زد

البته الان واقعا نميدونم سبك كنكور چطور شده

به سلامتی عزیزم  کاش زودتر منم تموم کنم

دوره دانشجويي خيلي بهتره 

يادش بخير 

دلم برا استرسا و امتحانا و كشيكا تنك شده 

بعدش ديگه خبري نيست 

ايشالا موفق باشي 

استاجري خوب درس بخون 

بعدش ديگه خيلي سخت ميشه جبران كرد 

ممنونم از راهنماییت  میخواستم شنبه برم نمایشگاه کتاب برا همین پرسیدم که اگه خوبه پک کامل و بگی ...

نه والا خبر ندارم اصلا 

فقط گزينه برترا رو پارسال از نمايشگاه دويست تومن ارزونتر از بيرون خريدم 

گايد و پارسيان در يه حدن بنظرم  با هركدوم شروع كني به همون عادت ميكني  اكثر بچه هاي ما پ ...

عزيزم من استاجرم

٦ ماهه تقريبا

ولي يه كم خسته شدم و كشش ندارم

موندم چيكار كنم

همه ش از درس فرار ميكنم

براي شما پيش نيومده بود؟

دوره دانشجويي خيلي بهتره  يادش بخير  دلم برا استرسا و امتحانا و كشيكا تنك شده  ...

شما بچه دارید؟

برای دستیاری شرکت کردین؟

من بچم کوچیک خیلی اذیتم میکنه اصلا از درس خوندنم راضی نیستم برا همین دنبال ویدیو هستم ک شاید بتونم ببینم با بچه

بنظرتون برای استاجری پارسیان با دی وی دی بهتره یا گاید لاین یا هاریسون یا کرمی؟؟

من خودم استاجرم کرمی میخونم  در کنار جزوات . ولی خیلی ها گاید و پارسیان میخونن . منم شاید ماژور ها رو پارسیان گرفتم چون خدایی کامل تره 

واقعيتش الان يادم نمونده زياد ولي اون سال چون شيمي خيلي سخت بود يادمه من ٤٠ زده بودم و خوب محسوب مي ...

موفق باشی عزیزم .الان خیلی شرایط سختهدچون تعداد زیاد و رقابت بالا .ممنونم که وقت گذاشتید 🌷🌷

عزيزم من استاجرم ٦ ماهه تقريبا ولي يه كم خسته شدم و كشش ندارم موندم چيكار كنم همه ش از درس فرار ...

چرا 

ماهم كلا در حال فرار از درس بوديم 😁

من خيلي با تست راحت ترم

بعدا فهميدم وقتايي كه حوصله درس خوندن ندارم تست بزنم فقط و جواب تشريحيشو ياد بگيرم

تستاي گزينه برتر 

ابنجوري ادم هم بهتر يادش ميمونه هم كمتر خسته ميشه 

بعدا كه يه دور تستارو زدي

مبحثو از كتاب بخون 

امتحان كن ميبيني  چقدر راحت تره اينجوري

2706