2733
2739

سلام من ۲۲ سالمه 

مترجمی زبان میخوندم انصراف دادم 

بعدش دوستم بهم میگه بیا ارایشگاه بزنیم و ازاین حرفا ولی باااین گرونی من حدودا ۷ تومن دارم دیگه بترکونم کلاساشو برم برای اجاره نه 

از طرفی واقعا خسته شدم از بیکاری و سکنواختی زندگیم دلم میخواد برم دوباره مترجمی بخونم اینم بگم کلاس نقاشی هراز گاهی میرم حالا بگیدد من چیکارکنم واقعا چیکارکنم 

دختر خاله ی شوهرم و خواهر شوهرم تربیت معلم میخونن من بااینکه کل خانواده م معلمن علاقه ندارم ولی همش حس میکنم ازشون پایین ترم 

خداجون منو به آرزوم برسون ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دروهله ی اول ببین خودت چی علاقه داری

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

من بودم اینکارو میکردم

من رادیولوژی خوندم کارم دارم خداروشکر حقوقم خوبه

اما دوس داشتم آرایشگر بشم درآمدشم که اگه کارت خوب باشه عالیه

بیا باور کنیم عشق های گران در رمان های ارزان کنار خیابان ها فروخته شدند و تمام شد!➡
2738

خاله من دکترای مترجمی زبان روسی داره  شوهرش دکترای مترجمی زبان فرانسه

ماهی ۱۴ ۱۵ میلیون درامدشونه

الانم مسکو زندگی میکنن

مترجمی رو ادامه بده که حساااابی آینده داره

‏مرگم باد اگر دمی کوتاه آیم از تکرار این پیش‌ پا افتاده‌ترین سخن که : دوستت دارم ...❤️ احمد شاملو
انقد برام تصمیم گرفتن  که نمیدونم و نمیتونم

اشتباه دیگه این زندگی وآینده خودت هستش خودت بایدتصمیم بگیری نه اینکه دیگران برات تعیین تکلیف کنن.هیچ موقع خودتودست کم نگیر

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
2706