2737
2739
دخترم 1.3 ماهش و پیش مامانم ومادرشوهرم وقتی ما سرکاریم ولی من احساس میکنم دو تربیت شده و بسیار لوس میخوام بزارمش مهدکودک نمیدونم ولی مهدکودک عالی میخوام آخه دختر من خیلی شیطونه نگرانم باهاش بدرفتاری کنند
منم مثل شما به شدت با اینکه بچه رو بذارم پیش مادربزرگاش مخالفم . دخترم مهده . نه بابا چه بد رفتاری اونجا پر بچه هست چون چیز خطرناکی دم دست نیست اونا خسته نمیشن که بخوان بدرفتاری کنن. در ثانی خیلی از بچه ها که انقدر توی خونه شیطون هستن معمولا توی مهد آروم ت میشن
اولش که باید گفت تو تهرانپارس مهد عالی نداریم
من مواود رو امتحان کردم فاجعه بود
کجای تهرانپارسی
تاپیک شرق نشینان دنبال مهد کودک رو ببین اوایلش اطلاعات زیادی داره
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من خیلی تحقیق کردم واسه مهد برای دخترم آخرش به مهد قصر آبی رسیدم الان یک سالی هست دخترمو گذاشتم اونجا واقعا عالیه من خیلی راضیم تو 150 غربی تهرانپارسه اینم شماره تماسو آدرس سایتشه

77294432

اولش که باید گفت تو تهرانپارس مهد عالی نداریم من مواود رو امتحان کردم فاجعه بود کجای تهرانپارسی تاپی ...

سلام وقت بخیر 

ببخشید میخواستم بدونم شما مهد خوب تهرانپارس پیدا کردید من چند ماه هست درگیر این موضوع هستم برای پسرم.ممنون میشم راهنمایی کنید