2752
2734
عنوان

برای رشد فولیکول😔

7737 بازدید | 15 پست

چی بخورم؟ویتامین یا غذا؟

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مولتی پرناتال بخور.سردیجاتم ترک کن.ورزش و رژیم سالم خوری‌ بعدم باید از داروهای تحریک تخمک گذاری استفاده کنی قطعا جواب میگیری.همیه اینا در کنار هم جواب میده.

آها ویتامین ای هم بخور

برای رشد فولی قرص لتروزول یا کلومیفن تجویز میکنن دکترا.

ناشتا یه کم سیاهدونه رو قشنگ بجو  بعد با یه قاشق عسل قورت بده.چند دقیقه بعدش چند تا دونه فلفل سیاه نکوبیده رو با یه کم اب قورت بده.قرص ویتامین ای هم موثره.اب هویج هم برای رشد فولی خوبه.من شنیدم تو چای هل و ۴تا دونه میخک و نصف لیوان گلاب و یه کم زعفرون بریز و روزی دو سه فنجون بخوری هم خوبه .ماساژ دادن زیر شکم با روغن سیاهدونه هم میگن تاثیر داره. و پیاده روی

لتروزول 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
برای رشد فولی قرص لتروزول یا کلومیفن تجویز میکنن دکترا. ناشتا یه کم سیاهدونه رو قشنگ بجو  بعد ...

وای نه دکتر به من لتروزل داد بدبختتم کرد من همیشه پریودم منظم بود و سر ۸ روز پاک میشدم ماه قبل ک خوردم تا ۱۴ ام پاک نمیشدم بعد به زور قرص پاک شدم بعدم ۲۰ روز پریودم عقب افتاد الان ک باز پریود شدم پاک نمیشم

من فولیکول نه بود امروز دکتر گفت رشد کرده من پودر شترمایه وپودر نسا وبومادران خوردم

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
وای نه دکتر به من لتروزل داد بدبختتم کرد من همیشه پریودم منظم بود و سر ۸ روز پاک میشدم ماه قبل ک خور ...

من خودم چند ماه خوردم ولی اتفاقاا هم پریودام منظم شد هم زودتر پاک شدم .شما این نامنظم شدن علت دیگه ای داشته باشه یا شایدم به بدن شما نساخته 

[QUOTE=88569434]من خودم چند ماه خوردم ولی اتفاقاا هم پریودام منظم شد هم زودتر پاک شدم .شما این نامنظ ...

برای من هم لتروزول داد هم امپول

لتروزول خیلی خوب بود کاملا حس میکردم تخمدانهام فعال شدن  ولی آمپول با اینکه قوی تره اصلا

داروهاتو سه چهار ماه بیشتر نخور عوض کن

مثلا به من متفورمین اصلا نمیسازه

به جاش اینوفولیک بهم داد که عاااالللیییی بود!

نگران نباش توکل به خدا کن و داروهاتو حتما مصرف کن سراغ گیاهیای چرت و پرت نرو هورمونهارو بدتر بهم میریزه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

عزیزانم برای همه گیتون لایک کردم صلوات فرستادم‌ان شالله همگی این ماه مامان میشیم و نی نی های سالم و صالح خدا بهمون میده

2706