2733
2739

نی نی تون دخترشد؟

اگه بله به دوسوالم جواب بدید:

من۸خردادتخمکگذاریمه...ازبعدپری تاکی اقدام کنم دقیق خوبه؟(البته کیستم دارم که بعدپری موجب لکه بینیه واحتمالاازروز۱۰تاروزتخمکگذاری بتونم)

اقدام بایدهرشب باشه؟

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شب ۱۰ اقدام کردم دختر شد.

یعنی چندروزمونده بودبه تخمکگذاری وبایکباراقدام بود؟

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!
2731
منم خیلی دوست دارم دختر داشته باشم 

منم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2740
با یک بار اقدام دختر شد؟؟؟یا بازم اقدام داشتید؟ رژیم هم رعایت کردید؟

سوال منم هست

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
من واسه دختر با كيت اقدام كردم اما پسرم چند روز ديگه دنيا مياد

به سلامتی‌.مبارک باشه وخوش قدم وزیرسایه امامش وپدرمارمهربونش.

یعنی چندروزمونده بودبه تخمکگذاری وبایکباراقدام بود؟

من راستش نمیدونم تخمک گذاریم کی بود ولی سیکلم ۲۵روزه بود اون موقع.الان ۲۹ روزه شدم.اقدامم صرفا برای دختر نبود،فرقی نداشت

دخترم،معجزه زندگیمو 
آره همون یه بار بود،بعدش جلوگیری کردم.

۲۵تقسیم بر۲میشه۱۲.یعنی روز۱۲.۱۳تخمکگذاری بوده وشما۱۰ام اقدام کردی.میشه۲روزقبل.