2733
2739
عنوان

🙆‍♀️پوست خوشگلا فقط بیان داخل💅💫💫⭐️

| مشاهده متن کامل بحث + 967 بازدید | 95 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولی اگه بتونی ضدافتاب  مدل مرطوب کننده سان سنس رو بخری خیلی عالیه خواهرمم پوست خشکه عاشقشه همیش ...

من ی بدبختی دارم پوستم خشک هست اما مستعد جوش هم هست بنظرت تا حالا همچین موجودی خدا افریده؟ 

سان سنس جوش زا نیس!؟؟

بنظرت با این پوست ایکبیری من ضدافتاب مخصوص خشک بگیرم یا فاقد چربی اخر  

خودمم گیجم

چه "خر خودتی" هایی تایپ شد ولی سِند نشد..
2740
بایودرمامن پارسال گرفتم۶۰.ولی سنگینه

خیلی مدلای زیادی داره من مدل فلوییدی فتومکس spf50رو گرفتم مخصوص پوست چرب و مختلطه  سبکه راضیم ازش ۸۰تومن گرفتمش

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
من ی بدبختی دارم پوستم خشک هست اما مستعد جوش هم هست   بنظرت تا حالا همچین موجودی خدا افریده؟&nb ...

اگه خشکی و جوش میزنی یعنی پوستت دهیدراته شده در اصل کم اب شده و حتما یه ابرسان قوی میخوای این مدله ک گفتم هم مرطوب کننده اس هم ضدافتاب مطمئنم باعث جوش نمیشه اما حتما یه ابرسان شبها و در طول روز استفاده کن واسه پوستت مثل درمالیفت قیمتشم ۳۴تومنه 

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
من ی بدبختی دارم پوستم خشک هست اما مستعد جوش هم هست   بنظرت تا حالا همچین موجودی خدا افریده؟&nb ...

نمیدونستم پوستت اینجوریه یه ضد آفتاب بهت معرفی میکنم عالیه خودم پوستم مستعد اکنه شدیده دکتر برام نوشت اینا همه رو ول‌ کن الان عکسشو برات میزارم درسته بدون چربیه ولی فوق العادس تازه پوست و هم روشن میکنه 

ماییم و صراحت کهنه ی تازه شدن ....
اگه خشکی و جوش میزنی یعنی پوستت دهیدراته شده در اصل کم اب شده و حتما یه ابرسان قوی میخوای این مدله ک ...

کیو وی میزنم اما فک نمیکنم ابرسانی کنه فقط مرطوب کننده قوی

درمالیفت خوبه ابرسانش؟ابجیت چی میزنه چون پوستش مث منه

نمیدونستم پوستت اینجوریه یه ضد آفتاب بهت معرفی میکنم عالیه خودم پوستم مستعد اکنه شدیده دکتر برام نوش ...

بزار گلم قوربونت برم من

2706