2733
2739

من یک ماه پیش توی دوازده هفته به علت بارداری پوچ کورتاژ شدم فکرم خیلی مشغوله و هنوز برام علامت سوال هست دکتر هم گفت علتش ناشناخته هست میترسم دوباره تکرار بشه لطفا کمکم کنید و تجربیاتتون رو بگید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم،منم پارسال بارداری پوچ داشتم و خیلی در موردش تحقیق کردم.متوجه شدم وقتی کیفیت اسپرم یا تخمک پایین باشه و لقاح صورت بگیره،سلولهای لازم برای رشد بچه تشکیل نمشن و بچه رشد نمی کنه.جفت تا مدتی رشد می کنه و بعد هم سقط.به همین خاطر باید قبل بارداری اسپرم و تخمک سالم و قوی داشته باشیم.حتما اسید فولیک از سه ماه قبلش هردو بخوردید 

معجزه ی خدا رو دیدم  
2731
سلام عزیزم،منم پارسال بارداری پوچ داشتم و خیلی در موردش تحقیق کردم.متوجه شدم وقتی کیفیت اسپرم یا تخم ...

سلام دوست عزیزم ممنون از اطلاعاتی که در اختیارم گذاشتی انشاءالله بزودی بارداری موفقی داشته باشیم یکساله اسیدفولیک میخوردم ولی آقام کم تحرکی اسپرم داشت به دکتر گفتم گفت علتش معلوم نیست

2740
سلام دوست عزیزم ممنون از اطلاعاتی که در اختیارم گذاشتی انشاءالله بزودی بارداری موفقی داشته باشیم یکس ...

مهم اینه فهمیدی مشکل از کجاست.به نظرم اصصصصلا اقدام نکن.برو یه دکتر خوب قرص بگیر(بعضی دکترا فقط میگن کمپس یخ بذاره و اینا)قرص بگیر و یه مدت استفاده کنه تا وقتی از قوی بودنش مطمئن شدی اقدام کنی.وگرنه بازم پوچ میشه خدایی نکرده

معجزه ی خدا رو دیدم  
مهم اینه فهمیدی مشکل از کجاست.به نظرم اصصصصلا اقدام نکن.برو یه دکتر خوب قرص بگیر(بعضی دکترا فقط میگن ...

آره بابا آدم درد خودش رو بهتر میدونه به دکتر میگم علتش میتونه کم تحرکی اسپرم شوهرم باشه میگه معلوم نیست بالاخره حامله شدی به دکتر گفتم می ترسم اقدام کنم دوباره حاملگیم پوچ بشه پس تا مطمئن نشدم جلوگیری کنم میگه نه اصلا جلوگیری نکن من که خودم تخصص ندارم بیشتر حالیم میشه تا دکتر آقام تحت درمان هست و دارو میخوره اگه بعد سه ماه آزمایش داد و مشکلش حل شد اقدام میکنم وگرنه تا خوب نشه دست نگه میدارم تا اون بلا دوباره به سرم نیاد 

آره بابا آدم درد خودش رو بهتر میدونه به دکتر میگم علتش میتونه کم تحرکی اسپرم شوهرم باشه میگه معلوم ن ...

آفرین ان شاالله که زود باردار بشی و نی نی سالم بیاری گلم،دکترا دو الی سه بار که بارداریت پوچ بشه تازه میفرستنت آزمایش و این وسط درد روحی و جسمی که سر هر سقط می کشی اصلا براشون مهم نیست.موفق باشی عزیزم

معجزه ی خدا رو دیدم  

سلام منم بارداریم پوچ بود شنبه کورتاژ شدم با بی حسیه کمر الان حالم خیلی بده😢. همسر منم کم تحرکیه اسپرم داد ولی دکتر گفت ایرادی نداره اقدام کن خیلی مهم نیست که اینجوری شد . سرعت اسپرم شوهر من چهل درصد بود مال همسر شما چقدره . چه دارویی میخورن؟ من برای بارداریه بعدی خیلی نگرانم

سلام منم بارداریم پوچ بود شنبه کورتاژ شدم با بی حسیه کمر الان حالم خیلی بده😢. همسر منم کم تحرکیه اس ...

سلام عزیزم اولا که از سقط باید سه ماه بگذره بعد اقدام کنی درصد شوهز من ۲۸ بود به نظر من تا زمانیکه نرمال نشده اقدام نکن ممکنه باز پوچ بشه بعد لیست داروها رو برات میفرستم ولی خارجیه هزینه زیادی داره باید سه ماه مدام بخوره دوباره آزمایش بده

سلام دوست عزیزم ممنون از اطلاعاتی که در اختیارم گذاشتی انشاءالله بزودی بارداری موفقی داشته باشیم یکس ...

خانمی شما تو تاپیک من بودید برام نوشته بودید مبارک باشه و شما هم مثل من دومی رو توی اقدام هستید

اومدم تاپیک هاتون رو خوندم ناراحت شدن

شدید مثل من

منم بعد دو سال اقدام بارداری پوچ داشتم و تو هفته ۹ دفع شد ...دوباره چند ماه بعد (الهی برای شما اتفاق نیافته) بارداری شیمیایی داشتم و بعد تا یک سال و نیم بعد دیگه خدا صلاح ندونسته و الان خدا نعمتش رو بهم داده

نا امید نباشید انشاالله شما هم زود زود نی نی سالم می یاد تو دلتون

.عروسک های زیبا در اینستاگرام با قیمت عالی Ratadolls 
2706