2733
2734
عنوان

کدوم غذارو محشر میپزین دستورشو بگین با نکته هاش

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من استانبولی،قیمه،قیمه بادمجان،سبزی پلوباماهی،زرشک‌پلوبامرغ،ماکارونی،کتلت،دال عدس وتمامی غذاهام 

تعریف ازخودنباشه شوهرم وبقیه میگن تو آب وروغنم بدن دستت یه چیزی بینهایت خوشمزه ازش میسازی🙈خودمونیم‌ها ولی تخم‌مرغامم حتی بابقیه فرق میکنه ☺😚 فقط دروغ چرا،توغذاهام فقط یه غذاییم حرفه ای نیست اونم قورمه سبزیه 😢 ک درحدمعمولیه

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
واویشکا مگه جیگر مرع نیست؟؟ 

نه باسینه و رون مرغ...بعد ریش ریش می کنیم

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
2728
نیمرو می ذارم روغن خوب داغ بشه..نمکم‌فراوون میزنم☺

حسم میگه سوگولی 

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
2740
من استانبولی،قیمه،قیمه بادمجان،سبزی پلوباماهی،زرشک‌پلوبامرغ،ماکارونی،کتلت،دال عدس وتمامی غذاهام  ...

استانبولی بگو عزیز دلم آشپز جانم احسنت آشپزی واقعا هنره 

من خورشت هام اسمیه...پیازداغ فراوان درست میکنم گوشتمو توش تفت میدم زردچوبه میزنم باز تفت میدم بعد فلفلم بهش اضاف میکنم،،تاجایی ک بتونم پودره دارچین ولیموسیاه نمیریزم چون خورشتو تیره میکنه،،به جاش چوب دارچین میندازم بعد سیب زمینی هامو قاچ پرتقالی میزنم به گوشت وپیازاضاف میکنم لپه هامم ک ازقبل نیم‌پز کردم اضاف میکنم رب میزنم رب ک باهاش سرخ شد اب گرم میریزم و درشو میزارم فقط حواستون باشه اب رو جوری اضاف کنید ک هی تموم بشه هی بازاضاف کنید،،یهو قابلمه رو پر از اب نکنید،اواخر پخت الو هم اضاف کنید،،این شد خورشت سیب زمینی امااگربخوام قیمه بزارم دیگه سیب‌زمینیشونمیریزم توخورشت بلکه سرخ میکنم میچینم روخورشت،،،،من نه زعفرون میریزم نه گلاب

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
من خورشت هام اسمیه...پیازداغ فراوان درست میکنم گوشتمو توش تفت میدم زردچوبه میزنم باز تفت میدم بعد فل ...

فقط زردچوبه و چوب دارچین دیگه ادویه نمیزنین

حست الان وقت خوابشه فکر کنم😐

هه نه بابا من خودمم خواب باشم حسم بیداره 😈

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
استانبولی بگو عزیز دلم آشپز جانم احسنت آشپزی واقعا هنره 

عزیزم اتفاقا امروزم استانبولی داشتم عکسشم دارم فکرکنم... اول سینه مرغ رو میزارم ابپز بشه بعدتواین میان برنجو میزارم و تا مرغ ابپزبشه سیب زمینیو خلالی میکنم سرخ میکنم میزارم کنار بعدپیازخوردمیکنم سرخ میکنم بعد مرغمو ک ریش ریش کردم به پیازاضافه میکنم و زردچوبه نمک فلفل ودارچین میزنم بعد سیب‌زمینی سرخ‌کرده ام اضافش میکنم ودوقاشق رب 

بعد ک خوب مخلوطش کردم و ربش سرخ شد اونوقت میزارمش لای برنج ک باهم دم بکشن و رب ساعته اخرم دلبخواهی زعفران دم میکنم روش میریزم عطروطعم خوبی میده بعدم توسینی مخلوطش میکنم،،،باسالادشیرازی بی‌نهایت‌عالیه

فقط زردچوبه و چوب دارچین دیگه ادویه نمیزنین

زردچوبه فلفل نمک چوب دارچین واگرخواستی کمی ادویه،من ک ادویه نمیریزم طعمشودوستندارم

2706