2737
2739

#نیایش_صبحگاهی‍ 

نازنین خدای من !  امروز میدانم که همه روزهایت مقدس و خوش یمن هست و باور نمیکنم که روزی از روزهای تو نحس باشد، یقین دارم ،  نوع باورم‌‌ باعث جذب اتفاقات خوشی یا ناخوش میشود .

این اندیشه منست که خلق میکند وجذب میکند.

خدایا ! پرکن ذهن مرا از اندیشه های مثبت و سالم  تا بهترینها را خلق و جذب کنم.

خدایا ! پرکن اوقات مرا با دوستان موفق و درستکار ، که انتخاب دوستان در زندگی ام تاثیر بسزایی دارد.

خدایا ! پر کن ظرف مرا از صبر و شکیبایی ، زیرا خيلی از شكستهای پيشينم زمینه های پیروزی بزرگ من هستند، پس به عنوان يک انسان تسلیم ناپذیر با امید و اراده در کنار والاترین هدف خود به پیش میروم و تغيير و تحول را به زندگی ام  دعوت  میکنم.یاریم کن

@NRJIHA

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
سلام صبح قشنگتون بخير😘😘😘 ميهمونمون امروز نيومد گفت فردا ميام😉 خلاصه امروز بي مهمانيم من واسه ...

سلام عزیزم پس راحتی امروز😊

وای پیتزااااااا😋😋😋😋😋

اتفاقا ی روز که فست بودم خونواده همبرگرزغالی هوس کردن خوردن هرچی به من اصرار کردن گفتم نه من نمیخورم ، ی لیوان شیر خرما با اونا😣 برای خودم جای تعجب بود که نخوردم😁

سلام دوستای خوجگلم خوبین روزتون بخیر 😍😍😍  من تا الان ورزیدم شدیدا هم هپی فیت شدم پری هستم س ...

سلام بهاری جونم خسته نباشی 😘😘😘😘😘😘😘😘

2706