2733
2739
اره خوزستان کلا اینجوریه نفرین شده😑😑باز دزفول خیر سرش شمالشه یکم زودتر پاییز معلوم میشه وسطای ابان ...

چ قدر سخته‌ . همه چی نفرین‌ شده‌ اونا اون مدلی این ورا مدل دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
@kongmin     مریمی نگین چطوره؟

سلام عزیزم ممنون بد نیست حالا عصر ببرمش متخصص ریه ببینم چی میگه واقعا دکترای حالا هیچی حالیشون نیس ۲ بار بردم متخصص خیرسرشون درمانش کامل نشده که این حالت براش پیش میاد😤 دیشب نشسته خوابیده ، از دیروز ظهر چیزی نخورده تا الان دو لقمه نون خورده میلش نمیکشه چیزی بخوره .

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

@_nikii_    

عزیزم دکتر محمدی اردهالی خیلی دکتره خوبی برای گوشو حلق و بینی هست کلا خیلی ازش تعریف میکنن گودزیلا هم پیشش رفته ، چند سال پیش باید عمل میکرده داخل بینیشو چون بهش گفته تو خواب ی دفعه نفست بند میاد ها و میمیری ولی گودزیلا نرف عمل کنه و فقط اون دستگاهشو داره تو ایران برای اون عمل چون اصلا به فرم بینی کار نداره از داخل عمل میکنه . البته خیلی هم پولکی هست😁

ببخش همش یادم میرف بهت بگم تو نت بزن آدرس و تلفنشو بگیر ، چون خیلی عالیه حتما ی ویزیت برین پیشش ضرر نداره عزیزدلم😊

2738
@_nikii_     عزیزم دکتر محمدی اردهالی خیلی دکتره خوبی برای گوشو حلق و بینی هست کلا خیلی ...

ممنون عزیزم‌ حتمااااااا‌ خیلی لطف‌ کردی‌ . مال گوی بینی نیست عمل لیزر از گلو‌ هست 

انجام بده‌ پولش مهم نیست خسته شدم از بس‌ دنبال دکتر گشتم😥 

یکی هم بیمارستان عرفان‌ نیایش  وقت گرفتم‌ ۴ آبان‌ . چند روز دیگه‌ س‌ اون رو برم این هم میگیرم‌ فکر  کنم گودزیلا دیشب اسم این رو هم بهم گفت‌ وقت بگیر ‌دوستش‌ شماره داده باز ازش میپرسم‌ 

ممنون عزیزم‌ حتمااااااا‌ خیلی لطف‌ کردی‌ . مال گوی بینی نیست عمل لیزر از گلو‌ هست  انجام بده‌ ...

خوب میکنی اینو برو انگار خیلی وارده ، انشااله که بهترین دکتر براش عمل کنه عزیزدلم 😊

سلام عزیزانم 

روزتون بخیر و شادی بنده صبح زود ورزیدم قهوه و چای سبز هم خوردم دیگه فعلا گلطی نکردم تا برم خونه ماسک و یخ مالی کنم 

@wonderwoman2019   عزیزم حالت بهتره؟چه خبر از ابر گودزیلا😝

@kongmin   عزیزم دختر گلت بهتره

سلام عزیزانم  روزتون بخیر و شادی بنده صبح زود ورزیدم قهوه و چای سبز هم خوردم دیگه فعلا گلطی نک ...

سلام عزیزم بدی نیستم خواهر علائمم در همون حد دیروز بهتر نشدم ولی خوبیش اینه بدترم نشدم فک کنم غافلگیرش کردم سرماخوردگی رو نمیدونه چکار کنه😂😂 باورت میشه هنوز وقت نکردم سوپ برا خودم بذارم ی دیروز و دراز کشیدم امروز کلی باید جمع کنم... اتاق هانیتا رو هم چیزای اضافشو دارم جمع میکنم چیزای تابستونشو وردارم وسایلشو از کانون بگیرم باید جا باز کنم ک بذارمشون... خلاصه همش رو پام هنوز نشستم 😥😥

ابر گودزیلا هم فعلا از دیروز زنگ نزده ولی به سیامک گفتم اگه اصرار کرد بگو من میام 

😊
بنده تا الان فقط کوزتی کردم  ناهار اینارو بدم بعدش برم سراغ ورزشام😉

خسته نباشی عزیزم 😘😘

سگگگگ تو روحشون دکترا ی نهلتی سونو و آز رو بگیری بلد نیستن ی سر درد رو درست تشخیص بدن🙄🙄

😊
2706