2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بهاربگو چطور گذاشتی جوونه بزنه و وقتی خواستی جداشون کنی جوانه ها رو عکس بفرست حتما من نمیدونم چقدی ک شدن باید جداشون کنی منم از فوایدش زیاد خوندم اما میگن اگه به موقع جدا نکنی خواصشو نداره دیگه...

😊

@kongmin    مریمی من خیلی کیک نمیپزم چون زیاد کیک خور نیستن منم مگه مناسبتی بشه یا هوس کنن یا هانیتا هوس کنه براش بپزم مث شماها خیلیم  هنرمند نیستم زیاد مدلای مختلف بلد نیستم اگه چیز کیکای این مدلی ک پختنی نیستن رو کنار بذار کیک پختنی برا تولدا شیفون درست میکنم ک خامه کشی میکنم بقیه مواقع هم پودر کیک میگیرم توش مغز و اینا میریزم..حالا اگه خواستی دستور شیفون رو بیکار بشم برات میذارم😚😚

😊
بهاربگو چطور گذاشتی جوونه بزنه و وقتی خواستی جداشون کنی جوانه ها رو عکس بفرست حتما من نمیدونم چقدی ک ...

من فعلا دیشب گذاشتم خیس بخوره ۲۴ساعت میمونه بعد از تو آب در میارم و میزارم تو بشقاب و ی پارچه تمیز نازک میزارم روش و هر روز با اسپری آب میزنم همینکه جوانه زد و به یکی دو میل رسید بر میدارم و میزارم یخچال و نوش جان میکنم برا ملینه هم میزارم تو آفتاب خشک میشه آسیاب میکنم تو فرنی و سوپ و اینا میریزم نباید بزاری جوانه هاش سبز بشه تا کوچولوان و شیر داره باید استفاده کنی الان که آفتاب نیس میزارم رو شوفاژ

دوستای گلم دستور کیکایی که خودتون درس میکنید رو بهم میگید ممنونتونم😘😘😘😘😘😘😘😘😘

مریمی منم زیاد کیک نمیدرستم اگرم بدرستم اصولا خامه کشی نمیکنم چون میکاییل که دوس نداره منم که رجیمم ملینه هم هنو آنقدر به کیک و شیرینی علاقه نشون نمیده همیشه کیک ابجو میدرستم یا کیک هویچ و گردو که ی خاصیتی هم برا ملینه داشته باشه به جای شکر سفید هم من همیشه شکر قهوه ای استفاده میکنم خیلی خیلی مفیدتره

2706