2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گردوی تازه😱😱😱😱چجوری میخوای پوست کنی😩😩😩خیلی سخته

😭😭😭اره‌ نمیدونم 

رنگ زدم‌ به خانومی‌ که میاد کمک  بیاد اون پوست‌ کنه

عنتر خانوم‌ میگه‌ وقت‌ ندارم 😩😩😩

😭😭😭اره‌ نمیدونم  رنگ زدم‌ به خانومی‌ که میاد کمک  بیاد اون پوست‌ کنه عنتر خانوم‌ میگه ...

مامان من میزاشت بجوشه تو ی قابلمه بزرگ بعد که سرد می‌شد پوستش راحت جدا می‌شد دستکش دستش می‌کرد راحت پوستش رو جدا می‌کرد 

2728
😂😂😂کووووفت‌ از صبح تا حالا گلوم  و نایَمو‌ و رودم‌ میسوزه🤣🤣 سوپ خیشمزه‌ میلم‌ نمیکشه  ...

نخیرم باید بخولی 🤣🤣🤣ما بخوریم تو نخوری راستی دیدی شدم ۵۲/۵۰۰🤣🤣🤣🤣🤪🤪🤪میخوام رژیم چاخی بگیرم

2738
😨😨😨ی گونی بزرگ‌ رو چ جوری بگذارم رو قابلمه

مثلا ۵کیلو ۵کیلو بزار بجوشه فقط در حد پنج دقیقه نه زیاد اینجوری راحت پوستش جدا میشه وگرنه خیلی اذیت میشی البته همونجوری هم اذیت داره تو بجوشون بقیه اش رو بزار برا گودزیلا

نخیرم باید بخولی 🤣🤣🤣ما بخوریم تو نخوری راستی دیدی شدم ۵۲/۵۰۰🤣🤣🤣🤣🤪🤪🤪میخوام رژیم چاخی بگیرم

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تو روحت‌ 

بازم ۵۰۰ تا ازم‌ بیشتری 😝😝

من رفتم‌ واسه‌ فینال‌ برسم ۵۰🤣🤣😫😫

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تو روحت‌  بازم ۵۰۰ تا ازم‌ بیشتری 😝😝 من رفتم‌ واسه‌ فینال‌ برسم ۵۰🤣🤣😫 ...

نه بابا من نمیخوام میخوام چاخ شم اصلا دارم بی ریخت میشم ی کم گوشت هم خوبه دیگه😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تو روحت‌  بازم ۵۰۰ تا ازم‌ بیشتری 😝😝 من رفتم‌ واسه‌ فینال‌ برسم ۵۰🤣🤣😫 ...

نخیرم ۴/۵کیلو ازت کمترم یادت نیس دوباره برات حساب کتاب کنم🤣🤣🤣🤣🤣

2706