2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چشم 😍

من امروز ازون کارای گشادیسمیم کردم 😂همیشه من دمنوش چای سبز و زنجبیل و لیموترش رو تو لیوان دمنوش چای سبز میریزم نصف لیمو هم آبش رو میریزم و ی تکه هم زنجبیل تازه رنده میکنم ولی خیلی خیلی تند و بد مزه اس میزارم سرد میشه مثل دارو ی نفس میخوردم😂😂😂غلیظم میدرستیدم 

امروز میگی گولم زد گفت تو چرا آنقدر خودت رو اذیت میکنی بیا برو تی بگ ارگانیک همه اینا هست اسانس معطر هم دارن بگیر که بتونی با خرما عین ادمیزاد بخوری خلاصه رفتم ۶/۷مدل تی بگ گرفتم یکیش دقیق مثل مال خودمه چای سبز و زنجبیل و لیمویه 

یکی چای سبز و لیمویه خلاصه انواع بری ها رو هم گرفتم حالا عذاب وجدان گرفتم نکنه به اندازه اون موثر نباشه🤔🤔🤔🤔خیلی هم گرون بودن چون ارگانیک بودن ولی نمیدونم اعتماد کنم بهشون 🤔🤔🤔وای ی چای سفید داره از عطرش مست میشی ولی من خود چای سفید رو ایران خورده بودم اصلا بدمزه بود🤔🤔🤔

به نظرت چرا من خط های نیکی رو ندیدم😂😂😂

برا اینکه یهو شلوخ شد چش چش و نمیدید🤣🤣🤣🤣 

بچم ی اسم کاربری انتخاب کرده ک خودشم با خودش غریبی میکنه دیگه از ما توقعی نمیره مادر جون😝😝😝😝

😊
من امروز ازون کارای گشادیسمیم کردم 😂همیشه من دمنوش چای سبز و زنجبیل و لیموترش رو تو لیوان دمنوش چای ...

راحتی بهت نمیسازه مادر ی بارم مدتی حاضری بخور🤣🤣🤣اونجا خالجههههه ننه مث اینجا سر ادم کلاه نمیذارن خیالت راحت باشه بخور نوشش.

حالا من خیلی تبلیغ چای ماسالا رو میبینم تو این سایتا دارم انگولک میشم امتحان کنم ببینم چطوره🤔تاحالا امتحانش نکردی؟

😊
2706