2737
2734
خب زنه دیگه چرا نگفت ک خودش آوردی یعنی زنه نقشه داشته

باورت نمیشه زنگ زدم به زنه گتم بیا شوهرت اومده دادو بیداد و ابروریزی،میگه گوه نخور تو چرا زیر شوهرم بودی و....گفت خودم .....میکنم داشتم شاخ در میاوردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باورت نمیشه زنگ زدم به زنه گتم بیا شوهرت اومده دادو بیداد و ابروریزی،میگه گوه نخور تو چرا زیر شوهرم ...

اینجور زنا ک ایقد قالتاقن رو ک بدون اجازه شوهر اساسش بار میکنن چرا اینکارو کردی بعد هم تو زنه همسایت بود چطور نمیشناختی اینجور آدمیه

اسمسایی که زنه بمن فحش داده و غیره همه رو نگه داشتم ،خواهر و عموی زنه هم اومدن اگاهی گفتن خانمه خودش ...

حتماشکایت کن تاجرأت نکنن باکس دیگه ای اینکاروبکنن

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
اینجور زنا ک ایقد قالتاقن رو ک بدون اجازه شوهر اساسش بار میکنن چرا اینکارو کردی بعد هم تو زنه همسایت ...

بخدا انگشتش قط شدع بود بمن گفت شوهرم با چاقو کنده منم گفتم گناه داره بذار از دست شوهرش در بره،نمیدونستم انگشتشو پره های لباسشویی کنده

2738

همین عید گذشته یه اتفاقی برا یکی از پسرعموهام افتاد بیچاره فقط ۲۰سالش بود .توی رستوران کار میکرد .دوماه بود رفته بود سر کار تااینجارو داشته باشید بعد این رستوران مسول انبار که دوسال بود اونجا کار میکرد دوتن برنجو بار زده بودبیرون.این پسر عموی منم فهمیده بود بهش گفته بودبرنجا کو پس برنج بیار اشپزخونه لازم دارن هرچی بش گفته بود مسول انبار پیچونده بود خلاصله بهش گفته بود میارم فقط دوربین هارو خاموش کن قسم خورده بو میاره خلاصه اینم باور کرده بد دوربینو خاموش کرده .اون عوضیم برنجو نیورد خلاصه شاکایت کردن پسرعموم بیچاره ۳هفته بازداشت بود ولی خدارو شکر بیگناهیش اثبات شد.اصلا ضمانت هیچ احدیو نکنید تورخدا ببخشید طولانی شد

برای رفع مشکلاتم یه صلوات بفرستن

شکايت کن حتما تو روح و روان بچه هات تاثير داره امروزت بعدم ابروي تو تو محل رفته همه جا پيچيده جريان با کلي راست و دروغ قاطي هم

حتما  شکايت کن که همه بفهمن تو کاري نکردي و بي گناهي و اينا سليظن 

از حقت دفاع کن تهديدت هم کردند نترس به پليس بگو

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

بعدم اگ شکايت نکني بقيه ياد ميگيرن تو و بچه هاتو اذيت کنند و مورد ظلم قرار بگيرين

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده