2752
2734
عنوان

امروز فقط دو تا تاپيك خوندم ك خانوما الكي به شوهراشون شك دارن😧

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 31 پست

وای نگین از شک کردن...من یه مدت ب شوهرم شک داشتم...دیشب یه آهنگ از حمید هیراد شنیده اسمشو نمیدونسته یه تیکه از متنشو سیو‌کرده بود تو پیاماش منم متنو خوندم فک کردم میخاسته بفرسته برا کسی...سکته کردم یه لحظه

آنکه را خوبی کنیم،هاری نگیرد آرزوست  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یه خانومی گفت موقع دعوا با شوهرش خودش خودشو زده و صورتشو چنگ انداخته داغون شده هیچی دیگه موقع دعوا ...

واااااي😐😐😐بنظرم اصن تاپيكاي منفي رو ادم نبايد بخونه منك همين تصميمو گرفتم

2731
بهترين كارو ميكني..منك خيلي دلم گرفت اين دو تا تاپيكو خوندم بخاطر فضاي مجازي زندگي يكي الكي بهم بخو ...

وقتی دنبال رابطه نا مشروع و؟خیانت باشی برا همسرت حتما با جست و جو زیاد بهش میرسی  من ترجیح میدم همسرم رو چک نکنم  آزادش بذارم و بش اعتماد کنم ...

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
راس ميگي نيس من همين امروز عضو شدم همين امروزم پشيمون :(

😂تازه این که چیزی نیست.تا یه تاپیک بزنی یا تو تاپیک بقیه یه نکته مثبت ازخودت یا شوهرت بگی(هرچی که بوی خوشبختی بده)یا میگن دروغ میگی با تیکه میندازن بهت یا یکار میکنن بگی شکر خوردم ولم کنین

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙
جامعه كوچيكي از ايراني هاست تعجبي هم نداره😑😂😂

😂😂ولی در کل واسه بعضی از سوالایب که تو ذهنته و روت نمیشه از بقیه بپرسی اینجا جای مناسبیه

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙
2706