2733
2739

سلام . میخواستم بدونم تا چه تاریخی دقیقا اعلام شده که میتونن برن ؟ 

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تااخر85روگفتن 

کاش ماه اول فرودین 86 رو هم می بردن. مامان من خیلی وقت منتظر

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
ما دو تا فیش 85 و 83 گرفتیم یعنی اماده به اعزامن ؟ فقط باید دنبال کاروانش باشیم 

چند فیش رو خریدید و از کجا؟

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2738

پدر و مادرم انقدر منتظر موندن که اخرش تصمیم گرفتیم ازاد بخریم از کسی . دو تاش 42 سه میلیون فعلا . پول کاروانش و بقیه چیزا هم مونده . 

آگه ظرفیت تکمیل نشه 86هم میبرن 

گفتن فعلا نمی برن. نمی دونم 

دعا کنید براشون

پدر و مادرم انقدر منتظر موندن که اخرش تصمیم گرفتیم ازاد بخریم از کسی . دو تاش 42 سه میلیون فعلا . پو ...

ان شاالله به سلامتی روزی شون بشه. چه خوب، من فکر کردم خدمات و فیش با هم هست. پس باید جدا پول بدن؟ 

گفتن فعلا نمی برن. نمی دونم  دعا کنید براشون

ان شاالله که برن . مامان من که خیلی بی تابی میکنه . مریض هم هست بیشتر بخاطر اونه . 

2706