2737
2739
عنوان

این پیاما و تو گوشی شوهرم دیدم بنظرتون خیانته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 289829 بازدید | 1892 پست
منم همین مدلی حرف میزنم  اگه حالم خوب باشه  دقیقا میگم سلام ب روی ماهت  هیچ منظوری ...

شما مثلا به همکارِ خانومت میگی سلام به روی ماهت؟؟ 

اگه.من بجای خانومه باشم تحویل نمیگیرم 

یعنی چی سلام به روی ماهت!! 

البته این خانومه هم خودش کرم داره

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خیانت هم نباشه شروع ی خیانته😒

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2731

شوهرت پایه ست ینی چی معمولیه .توهم برو بایوی چت کن لهس بگومعمولیه ببین عکس العملش چیه.دختره داره کرم میریزه شوهرتم دلش میخواد

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
منم همین مدلی حرف میزنم  اگه حالم خوب باشه  دقیقا میگم سلام ب روی ماهت  هیچ منظوری ...

به مرد غريبه هم ميگي؟!!!

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
2740